Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az utcán folyton felismernek,...

Az utcán folyton felismernek, mert az apukám híres. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sehová sem tudok kimozdulni, mert folyton leszólítanak, hogy "hé, nem te vagy XY lánya?"

És nagyon nagyon unom. Magántanuló vagyok, de az egy szem barátnőmmel sem mehetek le még a karácsonyi vásárra se, mert felismernek. Kérlek ne kérdezzétek ki vagyok, úgysem írom le.

Abban kérem a segítségeteket, hogy hogy tudnék elrejtőzni? télen oké, beburkolózok, de nyáron?

Régebben úgy öltözködtem mint apa, arról is le kellett tennem, mert rögtön tudták ki vagyok.



2017. jan. 6. 19:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus megszoksz vagy megszöksz helyzet. Sajnos ha csak nem változtatod meg a külsőd drasztikusan, akkor fel fognak ismerni. Valahogy meg kellene próbálnod kezelni a helyzetet, akár szakember segítségével, kommunikációs szempontból, hogyan tudod a legjobban megoldani az adott helyzetet. A másik lehetőség, hogy elhagyod Magyarországot, de gondolom ez nem opció.
2017. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Megérkezett Fásy Zsülike a Gyakori Kérdésekre.
2017. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű , lényegtelen ki kinek a kije mi köze van ehhez egy vadidegennek ? Párat elhajtasz pláne ha nem közön és bizalmaskodik aztán ez érződik és max sugdosni fognak csupán .
2017. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Fásy Zsülike! Basszus :D kösz szépen
2017. jan. 6. 19:54
 5/33 llorTllorT ***** válasza:
kisérgesselek?engem nem ismernek nem híres az apám .viszlek hozlak elrejtelek ,ha kell. a hírességeknél ez így megy .😆
2017. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
42%

LOL!

Hát, elég izmos fantázia kell ahhoz, hogy valaki benyelje, hogy a híres ember lánya a Gyakorihoz forduljon segítségül, hogy kitörjön az aranykalitkából :D

Ám valójában én tényleg híres (oké, hírhedt) vagyok, de persze én sem fogom megmondani, hogy ki volnék, ha csak nem kötünk ellenőrizhető kompromisszumot! :D

2017. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Vegyél egy karambitot vagy valami kis fegyvert és ha hozzád jönnek csak annyit kell csinálnod hogy előveszed és megkérdezed hogy. Valami probléma van? Ez biztos siker többet nem mennek merni hozzád menni :D
2017. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nehéz elhinni? :) Hogy a gyakorira jövök fel?

Hát képzeljétek facebook-on is fent vagyok! :D minden ilyesmi megvan

2017. jan. 6. 20:01
 9/33 anonim ***** válasza:
7-vagyok még egy jó tanács. fogadj fel kigyúrt őröket. Igy majd ha valaki odajön hozzád csettintesz egyet és lám többet nem látod a fickót :D én igy csinálnám :D
2017. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%
Kedves válaszolók! Próbáljuk meg kitalálni, hogy kinek a csemetéje lehet a kérdező! Első tippem Orbán Sára!
2017. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!