Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én rontok el valamit vagy...

Én rontok el valamit vagy mások figyelmetlenek?

Figyelt kérdés

Már több ismerősömnél és barátomnál megfigyeltem, hogy elkezdünk beszélgetni és olyan jól belelendülnek a témába, hogy nem hagynak szóhoz jutni. Az ilyen beszélgetések vége pedig mindig az, hogy én bólogatok, mint egy balfácán, mert nem akarok tapintatlannak tűnni.

Lehet én látom rosszul a dolgot, de a "hogyan festettem be anyukám haját" fél órás magyarázása nekem már sok. Úgy érzem, hogy úgy tekintenek rám mint egy lelki szemetesládára. Hol rontom el?



2017. jan. 9. 19:46
 1/1 Chopen ***** válasza:
Ne hagyd, hogy minden szarsággal traktáljanak, néha vágj nyugodtan a szavukba, nem egyirányú kommunikáció egy normális beszélgetés. Lehet bunkónak tartanak, ha a szavukba vágsz, de kit érdekel, nem?
2017. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!