Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pécsen és Baranya megyében...

LinaLight kérdése:

Pécsen és Baranya megyében ennyire nincsenek fiúslányok/butchok?

Figyelt kérdés

Ahogy sétálok az utcán és nézem a baráti köröm,szinte egy ilyen lányt nem.találok.

Hiába szeretnék ilyen emberekkel beszélgetni...valóban nem sok ilyen lány van erre vagy csak rossz helyen vagyok rosszkor? :D



2017. jan. 9. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ehh, hát nem tudom, én pécsi vagyok, és nekem meg pont az a problémám, hogy mindig mindenhol csak butchokat látok, (hozzám hasonló) lányosabb leszbikusokat pedig szinte soha... :D 17/L/L
2017. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nálam meg pont fordítva. Mindenhol nőiesebbeket látok,de fiúsakat sehol.

18/L

2017. jan. 10. 22:19
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is meg egy két barátnőm is a nőiesebb oldalt képviseljük,de még a Wannabe-ben sem láttam butchokat. Kicsit elveszettnek tűnik a dolog :'D
2017. jan. 10. 22:22
 4/9 anonim válasza:
nekem meg az a problémám hogy egyáltalán nem látok leszbikusokat Pécsen. :D 19/L/L
2017. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok és azokat keresek de nem írom ki magamra 19/L Pécs
2017. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Akkor én nyertem, mert én fiúsat és lányosat is látok. :P
2017. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint legalább nem én vagyok az egyetlen, akinek nem igazán jön össze ez a dolog... :/ (első voltam)
2017. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia én is ilyen lanyokat keresek.. de nem találok legalabbis shemale lanyokat.. pesten lehet de fizetősek olyan meg nem érdekel😀
2017. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem csak a lányos lányok érdekelnek szóval ha van itt köztetek olyan írjon aztán beulhetnenk valahova :) viszont én is lányos lány vagyok 21 eves
2017. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!