Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy társaságban kettesbe...

Ha egy társaságban kettesbe beszélgetek egy fiúval mikor érzi úgy, hogy nekem tetszik/nyomulok? Én csak szimplán beszélgetnék, mint egy lánnyal, de mindig zavarba jövök attól, hogy ő vajon mit gondol, és inkább nem beszélgetek kettesbe fiúval.

Figyelt kérdés
Csak közben így most szinte csak lányokkal vagyok jóban, de szeretnék párkapcsolatot. Nyilván normális dolog fiúkkal is beszélni, csak nem tudom, hol a határ. Tudtok segíteni, hogy mit értelmeznek a fiúk úgy, hogy többet akarok szimpla barátságnál? Az fura, ha a szemébe nézek miközben beszélünk? 18/L

2017. jan. 12. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem néznél a szemébe akihez beszélsz, az még furább lenne szerintem. Vagy téged nem zavar ha beszélnek hozzád és közbe mindenfele néznek csak a szemeidbe nem? ;)
2017. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, oké, csak volt hogy úgy éreztem a fiú kényelmetlenül érzi magát emiatt. De komolyan! Hogy viselkedjek, hogy fel se merüljön a fiúban, hogy nekem tetszik??
2017. jan. 16. 09:27
 3/6 anonim válasza:

Hát figyelj kedves kérdező.

Nekem amennyi barátnőm volt eddig én azt tapasztaltan, hogy a lánynak van egy bizonyos nézése amiből tudja a fiú. Gondolok itt például a mosolyra, elpirul ha bókol neki, és csupán csak néz de nem hall, annyira elmélyül a fiúba. Nem tudom másképp leírni de na ez a tipikus lány nézés :D

Aztán ha a lány folyamatosan szívatja mindennel. Pl: van egy pocsolya direkt bele ugrik hogy a fiút le fröcskölje. Például ha simogatja. Tehát igen ezek jutottak most eszembe saját tapasztalatból. Nyugodtan beszélgess fiúkkal, ne zárkózz el tőlük és nézhetsz a szemébe. Ahogy az előttem szóló is...gáz ha nem a szemébe nézel hanem az órát nézed a falon :D

2017. jan. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huh, köszi a választ! :) A baj csak annyi, hogy elég pirulós vagyok - bármire el tudok pirulni. Na, mindegy, reméljük nem érti senki félre. :)
2017. jan. 26. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A viaazajelzéseket kell figyelni, azaz a testbeszédét.

Tanulható, de valószínűleg sejtés szinten te is érzékeled, hogy mikor néz rá „úgy” egy fiú, vagy mikkr tesz olyan kijelentést.


Ilyenkor a te kommunikáciúdnak zárkózottabbnak-elutasítónak kell lennie a srác közeledési kísérletének elhárítására, azaz érzékeltetned kell, hogy te nem vagy vevő másra, mint egy laza csevejre.

2017. jún. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nahh jó, kicsit későn írtam ezt meg. Ha valami nem érthető a félregépelés miatt, akkor írj!
2017. jún. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!