Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmondjuk a szüleinknek, hogy...

Elmondjuk a szüleinknek, hogy a mostohatesómmal szerelmesek vagyunk egymásba?

Figyelt kérdés

A szüleink régóta jóban vannak, nemrég pedig bejelentették, hogy együtt vannak, nem sokkal az előtt, mi előtt mi el akartuk mondani, hogy mi van köztünk.

Szóval, volt már köztünk petting, csók, de "addig" nem mentünk el.


A szüleink viszont össze akarnak költözni, meg gondolom összeházasodni is, és az lenne a kérdés lényegében, hogy elmondjuk-e a szüleinknek, hogy mi van köztünk a fiúval (nyilvan nem részletesen, csak azt, hogy mit érzünk egymás iránt).


15/L 17/F



2017. jan. 15. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukád hozzámegy az apukájához, már nem sokáig maradhat titokban. :)
2017. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én apukámmal élek, ő anyukájával

De azért köszi :)

2017. jan. 15. 20:59
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
kezdjük ott hogy nem elmondani kéne, hanem azonnal befejezni -de mivel tudom hogy ez a te magánügyed és hogy nincs jogunk beleszólni -azt mondom, hogy legalább tudassátok velük. Azért egy ilyet nem illik elhallgatni ugye?
2017. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Én, ismétlem ha ÉN lennék ilyen helyzetben, végig elhallgatnám, ameddig tudom, és a csajt is rávenném hogy hallgasson.

Együtt élni azzal már most akibe szerelmes vagy, pettingelni mindennap...

Ők nekik elmondod meg lehet hogy ellenzik, és nem fogják ezt hagyni, és oda a szerelmed, és még szigorúbbak lesznek hogy ne jöjjetek össze.

2017. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
86%
Mindenképp mondjátok el!
2017. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Miért kéne befejezni? Nem vérrokonok...


Egyébként nem tudom, mi lenne a legjobb megoldás, soha nem voltam ilyen helyzetben, persze mindenképp kicsit fura, de két fiatalról beszélünk, akik vonzódnak egymáshoz, és pont abban a korban, amikor a hormonok tombolni kezdenek. Hogy érzed, ki lenne a leginkább megértő ebben a témában? Kezdd őt puhítani. Aztán hátha segít, hogyan tovább.

2017. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Bizonyos arab törzseknél még unokatestvérek is összeházasodhatnak, na az már szerintem is vérfertőzés. Mondjuk az unokatesómmal én is lefeküdtem kifejezetten az ő kívánságára, de az csak szex volt, nem létesítettünk párkapcsolatot.
2017. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem mi itt a probléma?!


Aki azt mondja "befejezni", az hülye!


- Semmilyen rokoni kapcsolat nincs közöttetek, addig nem is voltatok "mostohatestvérek", amíg a 2 szülő össze nem jött, de most se vagytok mostohatestvérek! Semmi közötök agymáshoz!

- Nem mindegy, hogy ők hamarabb bejelentették??? Na és! Akkor most ti, és kész! Nincs ezzel baj, elmondjátok az igazat, hogy történt mikor történt, ágyesz-bugyesz, viszont látásra!

2017. jan. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a "mostoha testvérséget" el lehetne szerintem felejteni, gyárilag vadidegen emberek vagytok egymásnak, akik eddig együtt se éltek.

Egy szülőnek nincs nagyobb keresztje, mint hogy a gyerekéért aggódjon. Egy új meny/vejkó mindig bizonytalan, vajon mit tesz a gyerekemmel ez az ismeretlen, stb. Nálatok ez a kérdés megoldott, mindenki ismer mindenkit, úgymond "családban marad" és szem előtt vagytok :)

Más kérdés a korotok. Nem is annyira a fiúé, de egy 15 éves gyereklány még elég "hamvas" egy párkapcsolathoz.

2017. jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Emberek ***** válasza:
42%
Hát nem tudom mi a legjobb megoldás ebben a helyzetben, de személy szerint nem mondanám el anyámnak, ha ilyen helyzetbe kerülnék. Én inkább titkolnám, és élvezném a helyzetet
2017. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!