Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ilyen elfuserált?

Miért vagyok ilyen elfuserált?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. A suli kiidegel, sírás határán vagyok (de kitünő lett a bizim, 8 dicsérettel), sok versenyre jelentkeztem, amit már nem is bírok el, de természetesen nem akarok csalódást okozni tanáraimnak; tudom az én hibám, én vagyok minden okozója. Szerelmi életem nincs- az is csak idegelne- de beleszerettem egy fiatalabb tanárba (már lassan 1 éve), de ő viszont bunkó velem. Szóval mindegy. A barátaim is idegelnek, mert mindegyik tehetséges, én csak az emberszámot növelem, úgy érzem. Jó, persze azt érezhetitek, hogy féltékeny vagyok, igen Ja elismerem! Mert a barátnőm országos versenyt nyert a meseírói pályázaton. Az osztályfönőköm csak bíztatta, de persze mást nem és soha nem is bíztatott. A legjobb barátnőm megbolondult, itt hagytott teljesen, pedig én már azt hittem -lelkitársak leszünk- ja persze. Olyan ramaty vagyok. Legszívesebben felakasztanám magam.

2017. jan. 29. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szinte mindenki átmegy hasonlón mint te.

Túlságosan megakarsz felelni mindenkinek, amivel nincs nagy baj, de próbáld kicsit visszafogni magad.


A barátok jönnek-mennek. Lassan továbbtanulsz, jön az új suli, barátok stb.


Kapcsolatot pedig inkább próbálj egy veled hasonló koruval kialakítani.

2017. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"beleszerettem egy fiatalabb tanárba (már lassan 1 éve), de ő viszont bunkó velem."

Nem tök mindegy hogy milyen veled? Úgysincs nála esélyed.

Miért nem a veled egykorúakkal kezdesz ki?

2017. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 szerinted tudom az érzéseimet irányítani? szerinted olyan könnyű? én se akartam, hogy beleszeressek, hidd el
2017. jan. 29. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi bajom lenne az életben.. irigyellek.:D 14/L
2017. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a problémád? A kitűnő bizonyítványod? Szegény...Az, hogy versenyekre jelentkezel, hogy ne okozz csalódást a tanáraidnak? Sz@rd le, vállalj annyit, amennyit tudsz és akarsz. Nincs szerelmi életed? És? 14 éves vagy, majd lesz, nem vagy lemaradva. Mi a gond a barátnőddel? Hogy sikeres? Te is az vagy, csak mással foglalkozol. És te akasztanád fel magad? Remélem nem gondolod komolyan...
2017. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!