Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha tartok a...

Mit csináljak ha tartok a netes ismerkedéstől? L

Figyelt kérdés

Pl. Itt vagy akár a Facebookon oda kerül a sor hogy találkozni akar a pasi akkor lelépek. Egyik felelmem az hogy ügye csak online ismerem és nem tudom milyen a természete a másik meg ha nem ugy nez ki mint a képen és nem tetszik akkor mit csináljak. Nem szeretem megbántani az embereket. És mivel nem számítok csúnyának igy a bőség zavara is itt van.

Nem vagyok alapjában félénk de a netes ismerkedestol tartok.

A volt barátommal is neten kezdtem ismerkedni de ot látásból mar ismertem. Pedig szeretnek igy megismerni embereket.


2017. jan. 30. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne ismerkedj.
2017. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne találkozz idegenekkel. Veszélyes.
2017. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
élőben kell....bár nem mintha olyan egyszerűen menne az is.
2017. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hat igen. En 17 eves lettemre nem Hallottam meg olyat h két ember élőben ismerkedett falunk kívül.

En faluban lakok szoktam beszélgetni az itteni emberekkel, de kevéssel lehet eljutni a barátkozás szintjéig. Mindenki el van varosiasodva szinte.

2017. jan. 30. 18:44
 5/11 anonim ***** válasza:
ha annyira szep lennel eleg lenne elmenni egy diszkoba s egybol lenne pasid olyan amilyet csak akarsz.
2017. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mitől félsz, mi történhet ilyen esetben? Elcsal, megöl? Levest csinál belőled? Nős? Fiatalnak hazudja magát? Herpesze van? Mind benne van a pakliban. Ez egy ilyen játék. Ha belemész, az a feladatod hogy a hasonló egyéneket kiszűrd legjobb tudásod szerint. Aki átmegy a szűrőn, azzal találkozol.

Azért 17 évesen nem lesz könnyű dolgod, mire onnan valakivel a találkozási fázisba jutsz, már elküldtél a halálba ötszáz vénembert, tilosban járó apukát, kangörcsöst és analfabétát. De az az egy aki megfog, az lesz az igazi. Vagy sorozatgyilkos. Á, a net.

2017. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg nem voltam diszkóba.
2017. jan. 30. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Majd megismerkedsz valakivel. Iskolában, más közösségben.

Nem kell feltétlenül neten.

2017. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy suliban sok előítéletes ember van. Nem tudom hogy szurhetnem ki kozuluk azt aki nem az
2017. jan. 30. 21:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Megsúgom, nincs olyan ember akinek ne lenne pár perc után véleménye a másikról. Ezzel kár is törődni.
2017. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!