Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen hülyék az emberek...

Miért ilyen hülyék az emberek beképzeltek stb? Bövebben lent...

Figyelt kérdés

De én most komolyan kérdezem, úgyanis napról napra azt veszem észre hogy egyre hülyébbek az emberek, mindegyik egoista, nagy hang, meg az okostelefonok stb), de egyik mögött sincs semmi ész, csak az internet, meg a divat, meg a határtalan hülyeségek. Miért van ez? Milyen lesz így a jövő társadalma? Tisztelet a kivételnek, de én még nem találkoztam ilyennel.

Normális válaszokat kérnék.


2017. jan. 30. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán a hiba forrása,hogy ezeket az embereket veszed csak észre.Én egy ilyen embert sem ismerek személyesen,mert nem veszek róla tudomást,annak ellenére,hogy vannak ilyenek.
2017. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 longlife ***** válasza:
Korosztály függő.Keress 40 vagy a fölöttieket.Ott már van ész.
2017. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is ezt tapasztalom. De azert van kivetel. Pl barataim csaladom es en sem vagyok ilyen. Igaz kevesebben vagyunk de vagyunk. Tobbieket le kell a..zarni
2017. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!