Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tásaságfüggőként közömbös...

Tásaságfüggőként közömbös lettem az emberek felé, hogy lehet ez?! 21/F

Figyelt kérdés

Nem tudom senkinek sem kibeszélni ezt és nem is akarom a környezetemben, szóval itt teszem. :)

Nagyon elvagyok keseredve, az emberek szeretnek, mindenkivel elvagyok, nagyon ritka, h nem jövök ki valakivel. Ám mégis egyedül érzem magam, sosem èrzem azt, h szeretnének(ehhez hozzájön gondolom, h nem volt még rendes párkapcsolatom, elvált szülők) azt veszem észre magamon, h arra vágyok, h szeressen ez számomra nagyon szánalmasan hangzik és csak most kezdtem ezt elfogadni. Most egy számomra elég nehéz élethelyzetben vagyok, dolgozok és mellette tanulok magamnak újraérettségire, az ismerőseimnek is megvannak a saját tennivalói, szóval nem nagyon van, h elmenjünk bulizni vagy csak vmi kis összejövetel legyen,azonban azt érzem kicsit paradoxmódon, h nem is hiányzik, ha találkozok vkivel tökre várom, de ahogy ott vagyunk rájövök, h totál közömbös vagyok és nem nagyon érdekelnek az emberek. Meghallgatom másnak az életét és kész. Én régen mindig a izgőmozgó, mindenért lelkesedő ember voltam, de ez valahogy kihunyt belőlem. Most totál ósszevissza hantázok am, és csak leírom a dolgokat, amiket érzek. Csak a tanácsotokra lennék kíváncsi mit csinálhatnék ezzel? Volt mással is ilyen,hogy lábalt ki ebből? (Meg annyit hozzáteszek, h kifelé nem mutatok semmit, nem akarom lehúzni azt a pár embert, akivel van kapcsolatom, nem is gondolnák, h nekem ilyeneken jár az agyam.)



#fiú #férfi #kapcsolat #társaskapcsolatok
2017. jan. 31. 18:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit hosszú lett, megköszönöm annak, aki elolvassa!
2017. jan. 31. 18:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, régebben én is elég nagy társasági életet éltem. Bulizni talán párszor voltam, de szinte minden délután mentünk valamerre a barátaimmal. Aztán végeztem a sulival, elkezdtem dolgozni és eltávolódtunk egymással a barátokkal. Most se vagyok senkivelsem rossz viszonyban, szimplán más utakat járok mint ők. Őszintén? Nekem már nem hiányzik annyira az örökös bandázás ugyanis néha-néha kikapcsolódás de ha valaki állandóan csinálja az sosem nő fel. Mióta többet vagyok itthon, azóta anyagilag teljesen rendben vagyok, egyenesbe jött a karrierem és sokkal tapasztaltabb vagyok az életben és a lelkivilágom is egészen rendben van. A nagy baráti társaságban a szarkavarásokat nem szerettem, nálunk sajnos sokszor előfordult. Ezért döntöttem úgy, hogy csak azokkal tartom a kapcsolatot akikkel tényleg szeretném és inkább szánok magamra több időt. Szerintem koncentrálj az életedre, a tanulásra, a karrieredre utána jöhet a többi. :) ( Ja és mellesleg mostanában az egészségügyi állapotom is brutálisan romlott, szinte 1 ember az aki a barátaim közül melletem állt mikor a sürgősségin voltam.) Ekkor döntöttem legfőképpen úgy, hogy csak magamra számíthatok. 19/l
2017. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugyanez van velem is, èn a szarkavarást már korábban meguntam, szóval pár embert mar régen leépítettem az életemből,de most valahogy az elvileg "barátaim" felé is közömbös vagyok. Kicsit kétségbe vagyok esve, ha átgondolom az életemet. XD [Remélem, semmi komoly bajod nincs!(:]
2017. jan. 31. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!