Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az baj ha zavar hogy valaki...

Az baj ha zavar hogy valaki Facebookon tul szépeket ir?

Figyelt kérdés

Lany vagyok. Egy pasi szokott irkálni. Tenyleg nagyon szepeket ir de olyan stílusban ami engem nagyon fusztral. Mar probaltam párszor leépíteni de olyat ir hogy lelkiismeret furdalasom van emiatt inkabb visszairok. Nincs nagy élete igy velem van elfoglalva. Nem akarok vele beszélgetni mert ugy erzem kihasznalom. Nem jon be, nem is az én korcsoportom.

19 L


2017. febr. 2. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

De ő ezt nem tudja még valószínűsíthetően, hát mondd meg neki finoman, így a legjobb mindkettőtöknek.

Amúgy ha gondolod másolj be egy részletet, kíváncsi lettem mit jelent a túl szép.

2017. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Instagramon szokott egy író férfi ilyeneket írogatni. B*szottul idegesítő. Pl. "Angyalian gyönyörűséges, lenyűgözően csodaszép hölgy. További csodaszép napot!"

És ez még enyhe volt...

2017. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bacni akar, de azé nem vennék rá mérget...
2017. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!