Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Okos és vonzó egyszerre?

Okos és vonzó egyszerre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy éltanuló, művelt lány vagyok. Zenét tanulok, és tizenévesen már nyelvvizsgám volt. (most is van :-) ) A többiek szerint szép vagyok, és az alakom is jó. Népszerű lányok ,,bandájában" vagyok, és én is népszerű lánynak számítok.(sok fiúnak tetszek is)

A mi osztályunkban azok a ,,menő" csajok, akik mindenkinek beszólnak és folyton feltűnősködnek. Én nem vagyok egy liba, és nem is így akarok kitűnni.

Igazából tetszik egy fiú, aki okos, vicces és kedves. Sokat beszélgetek vele, és jó fej velem.Annyi a baj, hogy egy másik ,,menő" lánynak is tetszik(ő nem szép, nem értem miért népszerű). Egyikünkkel sem jött még össze. Na de a fő kérdés: Befolyásolja az esélyeimet, hogy nem vagok egy p+csa, hanem szerény és okos?

(ezután a poszt után, marha szerénynek gondolhattok :-) )



2017. febr. 4. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Ez annyit tesz, hogy nem vagyok kiközösítve, és nem néznek le, vagy mutogatnak rám, hogy nézd már azt a lúzert. "


De ettől még menő sem vagy.

2017. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Talán nem gondolnátok ezt rólam, ha személyesen találkoznánk."

Magamat ismerve, de. Ezt gondolnám.

2017. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kitüntetést nem kérsz, szobrot ne állítsanak rólad? 😒
2017. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Befolyásolja az esélyeimet, hogy nem vagok egy p+csa, hanem szerény és okos?", "ő nem szép, nem értem miért népszerű"

Igen valóban sokan gondolunk szerénynek...Ezt legalább jól látod;)

2017. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!