Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én látom tévesen a dolgokat,...

Én látom tévesen a dolgokat, vagy a környezetemmel van a gond?

Figyelt kérdés

Vad embernek tartanak, mert nem akarok erossen kozoskodni,baratkozni a cigokkal

bizonyos kulonboztetest teszek az emberek kozott, szerintem nem mindegy hogy milyen szinu az ember


Nem vagyok rasszista, munkaban lekezelek,beszelgetek a cigokkal, de nem kozoskodok veluk a szemelyes eletben

Olyan kornyezetben elek, ahol a lakossag osszekorcsul/t a cigokkal,szinte lehet mondhatni hogy buszkeseg barnanak lenni, nem tesznek semmifele kulombseget egy cigo es egy feher ember kozott, a munkahelyen a fonokseg fele cigo.



2017. febr. 7. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár minden ember egyenlő, velem a tapasztalat mondatja, hogy mégsem így van és ez nem bőrszíntől függ. Attól is függhet, meg sok minden mástól is.

Erősen elutasító vagy, ami nyilván nem szép, mert cigányok között is lehet olyan, aki a világ legjobb embere lehetne, de nálad már le van írva. Te dolgod. Nem szép dolog, de a te életedet nyilván úgy éled, ahogy akarod.

2017. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

De, rassziszta vagy, és ostoba.


Ha az alapján különbözteted meg az embereket, hogy mennyi a festékanyag a bőrükben, akkor hülye vagy.


Tájékoztatlak, hogy te is feka vagy, méghozzá afrikai. Ha elég messzire viszed vissza a családfád, akkor onnan származol, és azért halványultál el, kopott meg a festék a bőrödben, mert ahogy onnan szétterjedt, elvándorolt az emberiség, nem olyan nagyon napos helyeken nem volt szükség annyi védekező festékanyagra a bőrben, ezért nem vagy fekete.


Tudod, mi a büszkeség? intelligens embernek lenni. Intelligens ember nem egy rasszista, cigányozó, a semmire büszkeséget kovácsoló suttyó.

2017. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az emberek csoportositva vannak etnikai,nemzetisegi,vallasi,bor szine szerint stb. es e csoportositasok altal nagy reszben meglehet allapitani az emberek erkolcsi magatartasukat.

Ezek alapjan ha te tudod hogy a cigok szinte teljes mertekben senkihazi,ostoba gondolkodassal es viselkedessel rendelkeznek, minek is keresned te a kiveteleket?

2017. febr. 8. 07:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Primitív, ostoba, hazug dolgokat szajkózol, melyek tényszerűen nem igazak. Törpenáci.
2017. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Azt tudod, hogy minden nácinak kicsi a f.rka?
2017. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!