Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék lányokkal teli...

Hogyan tudnék lányokkal teli társaságban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Akár egy tanfolyamon/egyetemen vagy ha hirtelen egy lányokkal teli társaságba csöppenek, sosem tudom, hogy velük, hogyan kell "viselkedni". Középiskolában és most is olyan képzésen tanulok (mérnök), ahol alig van lány, de most jön egy változás az életemben, amikor kénytelen leszek csajokkal is stabilan egy társaságban lenni, így tartok attól, hogy úgy fogom őket kezelni, mintha UFO-k lennének. Komolyan nem tudom, hogy egy lánnyal milyen téren kell másként kommunikálni, mint egy sráccal. Utóbbiakkal a közösen gyűlölt dologgal/ellenséggel (tanár, tantárgy) kapcsolatos témák mindig jó alapot szolgáltak témaként, de szerintem a lányok utálják a negatív, sajnálkozó embereket. Jó lenne végre megértenem a női lélektant, mert atomnagy lúzernek tartom magamat, amiért nemhogy barátnőm nem volt még, de egy normálisat nem kommunikáltam egy csaj társaságban.

2017. febr. 12. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Emberek. Bánj velük úgy.
2017. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gabi1960 válasza:
Szia.Próbálj először valami semleges témát választani hátha úgy fel figyel rád.A másik pedig,hogy figyelj oda rá,hallgasd meg,kérdezd meg őt mi érdekli.Ha nem megy itt egy link,már sok barátomnak segített.Veszteni valód nincs vele. [link]
2017. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!