Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem bír, mit tegyek?

Nem bír, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam, aki eléggé utál, legalábbis nem kedvel. Tudom, hogy zavarja a viselkedesem, meg az, hogy ugyanazok!!! A barátaink, tehát ebből mindg elég rosszul jövünk ki. Én nem utálom öt, de egyszeruen már megorjit, hogy folyton beszol, meg lenez, hátam mögött kibeszel engem a közös barátainknak. Nem tudom mit tegyek, már több éve ez megy és elviselhetetlen. Néha amúgy egész jól kijovunk, tudunk beszélgetni, de annyira éj sem rajongók a szemelyisegeert. A barátaink mondják nekem, hogy bekuljunk ki még minden mert ez tok szar így, hogy nem tudunk közös programokra menni így, de úgy érzem ebben a helyzetben nem én vagyok az, akinek ez ellen tennie kéne. Én próbálom megerteni, már elfogadtam, hogy mi sosem leszünk barátnők, de mégis jobb lene legalább egy uaveri szinten állni...

2017. febr. 13. 16:58
 1/2 anonim válasza:
Az 50% ilyenkor azért van, mert kedvel. (!nem feltétlen a hát mögötti kibeszélésre gondolok!) Talán be akar vágni, hogy hű de nagy fiú/lány? (ha azt írtad "barátnők" valószínüleg lány) Ha olyan haveri viszonyban akarsz vele lenni akkor neki is lépnie kéne.
2017. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hja, a lányok, meg az ő barátságuk!
2017. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!