Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek jó ismerkedési...

Szerintetek jó ismerkedési módszer lányokkal az utcán való leszólítás, ismerkedéskezdeményezés?

Figyelt kérdés

Ismerkednék lányokkal, akár utcán, és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek jó-e az ha utcán mint ismeretlen odamegyek a kiszemeltemhez? 16f, nem vagyok csúnya egyáltalán.

Sokszor mesélem be magamnak h áhh, tuti nem ér rá, van palija stb.

Szerintetek?



2017. febr. 15. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Inkább valamilyen társaságban, közösségben.

Teljesen idegen emberekkel általában bizalmatlanok.

2017. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Bocsi, én nem hiszem, hogy megállnék neked.

16/L

2017. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld meg, vagy sikerül vagy nem.Lehet még egy pofont is kapsz, dehát ezt is meg kell szokni.
2017. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Ritka amikor több kísérletből 1 összejön , akkor biztos amikor a csajok kezdeményeznek így .
2017. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor mi a jó ismerkedési módszer?
2017. febr. 15. 18:45
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk sportolsz valamit, és ott kezdesz el beszélni egy lánnyal. Vagy a szomszédságodban, a környéken ahol élsz.

Csak ne osztálytárssal... Bár néha bejön, de kicsi az esélye.

2017. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Osztálytársaktól nem akarok semmit:D bevásárlóközpontokba értem, a leszólítást. Egyébként sok lánynak az a baja, h nem mennek oda a fiúk, és ők csak azt várják, h megszólítsák őket
2017. febr. 15. 19:36
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát igen, de azért képzeld el azt a szituációt, hogy odamész egy random lányhoz.

Mit mondasz neki? Miről kezdtek beszélni?

2017. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Pl megkerdezem tole merre van a legkozelebbi meki mer meg nemnagyon jartam erre. Elmondja, aztmondom h huh ez kicsit bonyolult, elkisernel? Seta kozbe dumalunk, majd meghivom
2017. febr. 15. 19:56
 10/21 anonim ***** válasza:
Max ez akkor jó módszer ha látod hogy percek óta áll egy helyben ha megy akkor valószínüleg valahol lennie kell és nem fog leállni idegenekkel beszélni. Társaságba a legjobb egyébként sokan bizalmatlanok az utcai ismerkedésnél. Eddig engem mindig fura alakok találtak meg az utcán.
2017. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!