Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek erőszakosabb?

Hogyan legyek erőszakosabb?

Figyelt kérdés
Igen , tudom , ennél hülyébb kérdés ma már nem lesz , de egyszerüen tul jámbor vagyok , s folyton csak a szájkaratét nyomom , pedig 90 kg vagyok 180 centivel.... nem értem miért nem jön , hogy behuzzak egyet valakinek?

2017. febr. 16. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert félsz.gyakorolj otthon,és nézz sok akció filmet meg box meccseket
2017. febr. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kevesebb néha több!

Amíg nem alakul tettlegességig az ügy és nem védekezésből ütsz addig ne csináld a bajt magadnak.De ha úgy alakul a helyzet adj bele mindent.

Olvasgass neten verekedős történeteket...ha úgy ütöd meg az embert vagy nagyon szerencsétlenül esik el máris megvan a gáz.Legyél kigyurva járj valami küzdő sportra

abból csak hasznod lesz :)

21f

2017. febr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell erőszakosnak lenned. Elég, ha határozott vagy.
2017. febr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baxhatod a méretedet, egy 70 kg-os 2 éve boxoló kinyírna.
2017. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Én 3 évet kondiztam kb van egy kis izom szerencsére rajtam most meg fegyencezek utóbbi időkben. Pl: a gyúrósokat az osztályban sorra nyomom le szkanderban és menőznek hogy 100kg al nyomnak fekve... ennyit erről. Mindenképp egy jó küzdősportot ajánlok én személy szerint box. 90kg nem tom mit takar nálad. 90kg zsir vagy izom is akad. Ha csak zsir akkor a box mellé pl egy fegyencedzés+futás kombó mehet. Utána ha gáz van megtudod védeni magad, mert a box ad egy kis vért a fas*odba is pluszba ;)
2017. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!