Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hiszi el mindenki a...

Miért hiszi el mindenki a pletykákat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Kis városban élek és elég durva pletykák terjengenek rólam. (Anorexiás bulémiás és depressziós is voltam miattuk.) Jelenleg azt mondják rólam hogy egy r***nc vagyok, és hogy már voltam terhes. mellesleg drogfüggő vagyok és egy hotelszobában füveztem apámmal. Nem értem hogy az embereknek miért ennyire unalmas az életük, hogy az enyémmel kelljen foglalkozni. Beleőrülök ezekbe, kérlek értelmes válaszokat írjatok. Van egy fiu akit szeretek és ezek miatt a pletykák miatt nem vagyunk csak együtt. A szüleim mindenben támogatnak és teljesen őszinte vagyok velük.

2017. febr. 16. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Kislány.. felnyitom a szemed!


Ebben a történetben, te vagy a leghülyébb!!!!!

Miért? Mert adsz ezeknek az embereknek a szavára, és emiatt olyan gyökér dolgokon mentél át, mint az anorexia, bulémia, depresszió.

S nem veszed észre, hogy saját magadat amortizálod le, de az emberek akkor sem fognak megváltozni.


Kit érdekel, hogy mit mond kis jóska, meg nagy piroska? A lényeg, hogy te tudod az igazat, és azok, akik szeretnek. Ha meg ennyire utálod azt a helyet, akkor tanulj! Ha vége a giminek, irány az egyetem, és már ott a kollégiumba költözéssel eltudsz onnan húzni.

Az egyetem után pedig egy jól fizető munkával, végleg elfelejtheted azt a kisvárost.


Felkéne nőni már, 16 évesen... ilyeneket csinálni?

Miért őrülsz bele? Lekell szarni..

Az a fiú meg jó, hogy nincs veled. Te jártál jobban.

Aki ad a pletykákra, és a fáradtságot sem veszi, hogy megismerje az embert, szintén gyökér. Főleg annak tudatában, hogy elvileg csak a "pletykák" miatt nem vagytok együtt.

Ha már feljött ez a kapcsolat dolog, ismernie kéne, és tudnia, hogy ezek nem igazak.

Szóval mégsem ismer annyira, vagy szégyellne.


Tanulj, törj ki ebből az egészből, és találj egy normális fiút.

S hagyj fel ezekkel a szarságokkal, nem lesz tőle jobb, csak a végén tényleg egy drogos ri-bizli leszel, akin átmegy az egész kisváros, csakhogy ne pletykáljanak többet róla..

2017. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden pletykanak van alapja vagy celja :D kinek hiszel?, a pletykanak vagy magadnak? :D
2017. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez általában úgy szokott történni, hogy a kislány ahogy kamaszodni kezd, szembemegy minden normának, aztán évekkel később meg csodálkozik, ha rosszat mondanak róla.
2017. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ismerősöm aki jól nézett ki és minden ri*ancnak el volt küldve pedig 18 volt és még szűz... nem tudom te hogy viselkedsz/ milyen az öltözködésed. Aki ugy öltözködik hogy kiteszi a belét meg a melleit ne csodálkozzon hogy ri*anc lesz mindenki szemébe meg nem kap rendes fiu. én pl messze kerülöm az ilyen műkörmös,mell kidobós csajokat. Ha persze te nem ilyen vagy akkor szimpla rossz indulat aki mindenkivel megtörténik.
2017. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tttssj válasza:
Emberek, emberek! Létezik még a világban jó indulat? Ne foglakoz a szóbeszédekel, tudom gyenege tanács. Egyre vónzób a remete élet, gindolom neked is. F26
2017. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kell veluk foglalkozni, az emberek hulyek es rosszindulatuak, mindenkirol pletykalnak, csak masok leszarjak ugy se tudsz mit tenni, max te is kitalalhatsz masokrol ezt azt, aki meg elhiszi azt amit rolad mondanak es elobb hisz idiotaknak mint neked hat sztem az se normalis.
2017. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!