Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy rázzak le egy pedofilt? 13/L

Hogy rázzak le egy pedofilt? 13/L

Figyelt kérdés

Már ötször futottam össze pedofillal. Négyszer ugyanaz abból kétszer le is szólított hogy:

Szép harisnya... Nekem is ilyen van...

És körörzött körülöttem és ugyanabba a vagonba szállt mind a négyszer.

Egyszer pedig abban a városban nem messze a házamtól (2-3 percre) Egy biciklis bácsi elsuhant mellettem a sötétben és azt mondta de szép harisnyád van/

Pedig akkor direkt figyeltem hogy ne harisnyát vegyek és nem is vettem.

Ha még eggyel találkozok én megőrülök. Van valami tanácsotok? (azon kívül hogy ne hordjak harisnyát)



2017. febr. 16. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha valamelyik nem akar leszállni rólad akkor emlékeztesd arra hogy a pedofília bűncselekmény és mi jár érte. A verekedni szándékozók is meg szoktak hátrálni ha a tettük következményeire emlékeztetem őket és inkább nem húznak ujjat a törvénnyel.
2017. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
92%
Téged pedofilok már nem kerülgetnek. Vegyél egy paprikasprét és fújd pofán (lehetőleg ne a vagonban, bár ha ki tudsz szaladni jobb híján akár ott is).
2017. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ilyen spray-ket hol tudok szerezni?
2017. febr. 16. 20:44
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
vadászboltokban pl.
2017. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
51%
Harisnyát megdicsérni nem bűncselekmény.
2017. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Mivan utsó te is pedó vagy?

Kérdező: érdekes mindkettő a harisnyádat hozta fel..nem véletlenül miniszoknyában és szexi harisnyában járkálsz? mert ha igen, akkor érdemes lenne 13 évesen nem ribisen öltözködni, mert arra készülj, hogy akkor még dfog érni számos ilyen attrocitás.

2017. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sima vastag harisnya és rövidnadrág. Semmi szexiség. Nem vagyok ribi.
2017. febr. 17. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan az az ember volt. Nincs két ugyan olyan bűnöző(habár ez még nem bűncselekmény) de 13 évesen ez már nem pedofília amúgy lehet hogy belül még egy kislány vagy de kívül már jobban hasonlítassz egy nőre (jobban=másodlagos nemi jellegeid már elkezdtek kifejlődni) szóval ez max egy szekszuális zaklatás lenne. De erre még nekem sem sikerült rájönnöm hogy az ilyenek mi alapján válogatnak, mert igen is vannak olyan lányok akiket folyamatosan ilyen atrocitások érnek, de a többséget pedig soha és ez nem a ruháidon múlik hanem magán a kisugárzásodon vagy az adott férfi sémáin, kódjain. Ez ellen nem tehetsz semmit. Áldozatnak születni kell. Az más kérdés hogy meg tudod e magad védeni.
2017. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
#1 Kérlek, indokold már meg azt, hogy a pedofilia miért bűncselekmény? A gyermek molesztálás, na az már az! Nem minden pedofil gyermek molesztáló, és vica verza. Kérdező, ilyenkor a szép szavak nem fognak hatni...
2017. szept. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!