Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha INTJ személyiségű vagyok...

Ha INTJ személyiségű vagyok hogy és hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Lassan 18 éves leszek de még nemigazán mondhatom hogy voltak ,vannak igazi barátaim.Persze ez nem annyira zavar de azért én se szeretek mindig egyedül lenni. Na meg ha még barátaim sincsenek hogyan találnák barátnőt.

Abban is eléggé kételkedek hogy akadnak ilyen személyiségű lányok.

köszönöm a válaszokat



2017. febr. 19. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, ISTJ, és szintén fiú.

Én a neten ismerkedtem, de nem sok sikerrel. 2 kapcsolatom volt a netről, nem túl hosszú életűek.

Ilyen szempontból rossz introvertáltnak lenni. :/

Nagyon sok előnyt fel tudnék sorolni, de az ismerkedésben kifejezetten hátrány.

2017. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem azért köszönöm a válaszod.

Hát igen még így is őrülhetek hogy ebbe a kategóriába tartozok.Bár ettől még nem lesz kevésbé fontos eme probléma.

Te mit szándékozol kezdeni ezzel a problémával?

2017. febr. 19. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én INTJ lány vagyok. Nekem kevés barátom van, de ezek viszont nagyon értékes kapcsolatok. Megértem, ha nehezen találsz olyanokat, akikkel tényleg jól érzed magad. Ha továbbtanulsz, ismerkedhetsz egyetemen, ott nagyobb az esélye, hogy hozzád hasonló személyiségű embereket találj.
2017. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!