Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jó vagy rossz hatással vannak...

Jó vagy rossz hatással vannak a mai fiatalokra az úgynevezett "youtube celebek"?

Figyelt kérdés
Mostanság szétnéztem az ilyen "celebek" videói alatt és oldalán, teljesen ledöbbentem hogy 12-16 év közti a legtöbb kommentelő és lájkoló. Szinte mindegyik felnőttnek nevezhető youtuber alatt is.
2017. febr. 21. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, Te konkrétan kire gondolsz, de a Youtube-on ismert egyének döntő többsége csak elrettentő példának jó. A szomorú az, hogy sokan meg példaképként tekintenek rájuk.
2017. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

van aki jó van aki rossz hatással van!

de ez nézőpont kérdése is, meg ugye egyénfüggő...


23F

2017. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjatok pár youtube celebet. Pl Dancsóra gondolsz?

Szerintem akik normális értékeket képviselnek azok jó irányba mozdítják a személyiséget. Pl Szirmait nagyon csípem mert önálló gondolkodásra készteti a népet :D és jókat lehet vitázni meg érvelni a videói alatt

2017. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Dancsó, Szirmai, Radics Peti értelmes emberek, még ha utolsó sokat is káromkodik, alapvetően intelligens emberek és nem ostobaságokkal terhelnek. Milliószor értelmesebbek mint a legtöbb fiatal, szóval ők hárman véleményem szerint nincsenek rossz hatással senkire. Viszont az ilyen díszbuz...ik akik a hajukról és egyéb ostoba semmitmondó témákról beszélnek, vagy finganak hánynak alpáriak stb, na ők igen.
2017. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt inkább a néző értelmi szintje befolyásolja, hogy jó-e vagy rossz hatással van rá egy adott videós.

sokan hiába közölnének értéket, ha a hülyegyerek nem képes elgondolkozni rajta, és pusztán csak egy bálványt lát, akit azért jó nézni, mert sok a követője és más is őt nézi.


én inkább erre keresném a választ, hogy manapság hogy van ennyi agyhalott tizenéves és mi befolyásolja őket.


ez azért furcsa, mert én is csak 24 éves vagyok, de tisztán emlékszek, hogy 10-12 éve a többség tudott gondolkodni, problémát megoldani, felfedezni.


ha a youtube-nál maradunk, meg a szórakoztatásnál, rengeteg gyerek önállóan tudott vicces, gázos vagy kitudja milyen videókat keresni.

ma meg az megy, példaként Dancsó bevág egy vicces jelenetet az egyik videójába, és abból áll a komment szekció, hogy "ez mibe volt?", miközben nem egy eldugott jelenetről van szó, hanem valami olyanról, amit pár éve mindenki kívülről tudott, és amikor annó én rátaláltam egy ilyen videóra, akkor nem egy youtube-er mutatta meg nekem, hanem én magam találtam rá...:D

2017. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!