Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért történik ez?

Miért történik ez?

Figyelt kérdés
Valaki segitsen könyörgöm... nagyon tanacstalan vagy.. volt egy baratom... 8hónapig egyutt voltunk.. aztan szakitottunk mert azt ereztem mar nem szeretem... de azota is minden nap beszelunk... es nagyon hianyzik... ez a nyolc honap alatt 3szor kertem szunetet mert bizontalan voltam.. o nagyon rosszul fogadta.. es most is menne minden de nagyon felek hogy megint ez lesz.. vele szeretnek lenni de nam akarom hogy megint eloforduljon az hogy elbizonytalanodok es szakitok vele.. nem reg volt ket buli ahool mind ketten ott voltunk.. nagyon sokat ivott.. az elso bulin csojkoloztunk.. mind ket bulin sirt hogy meg mindig szeret.. de en meg nem tudom.. valaki segitsen... :( 15L
2017. febr. 21. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A válasz: 15L.


Egészen pontosan egy szabvány 15 éves lány.


Lépj túl az éjjelnappalbudapest szinten, különben sose menekülsz! :D

2017. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem pont az ilyen jellegű valaszok erdekelnek.. Ha normalisan nem megy nem kell irni... koszcsiii
2017. febr. 22. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Több emberszerűség és kevesebb fölös "...", aztán gyere osztani! :D
2017. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!