Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy minél...

Miért van az hogy minél többet használom az oldalt annál rosszabb az értékelésem?

Figyelt kérdés

Pl nem rég elkezdtem válaszolgatni kérdésekre és egy hét alatt 10%-ot biztos romlott az átlag százalékom (vagy nem tudom hogy mondják ezt) Nem lehet őszintén megmondni a véleményemet mert folyton le vagyok értékelve. Családi kapcsolatoknál csinálják ezt leginkább. És nem szoktam bunkózni, meg csúnyán beszélni sem. Komolyan mire jó ez? Akkor nem kell kérdést feltenni szerintem. Jó megértem azt is hogy azért van ott a lehetőség hogy használjuk, de ez már túlzás.


(Tudom kriminális probléma, csak gondoltam leírom :D)


2017. febr. 21. 23:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(Mielőtt ebből lenne a vita a 10% csak egy költői túlzás volt) -mert tudom hogy valaki ebbe is belekötne
2017. febr. 21. 23:21
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne tulajdoníts ennek ekkora jelentőséget. Igen, sokan az értékelést tetszik-nem tetszik alapon használják. Ilyenek az emberek, ez nem fog változni.
2017. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Velem is ugyan ez a szitu,ezen már én is gondolkodtam. :D De olyan ne írjon ki kérdést,akinek fáj a válasz. De az is eszembe jutott már,hogy azért csinálják,hogy nekik több legyen a százalékuk :D Tudom,hülye gondolat,de manapság már mindent kinézek az emberekből.
2017. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ezen az oldalon amúgy az emberek 99,9999%-a like-unlike gombnak használja a kezeket. Szóval a %-od igazából nem azt jelenti, hogy hány százalékban adsz értelmes, vagy segitő válaszokat, hanem hogy hány százalékban értenek veled egyet..Hiába nem irsz bántó dolgokat, meg hiába nem beszélsz csúnyán se, ha valaki nem ért veled egyet, lepontoz :""D
2017. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Itt a nagy hazudozóké a terep....

Az őszinteség nem kifizetődő-akár az életben.

2017. febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja igazatok van mindenben :D
2017. febr. 22. 00:01
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Humán témában szimpátia, egyéni vélemény alapján pontoznak, lényegtelen, hogy mennyire van igazad, nem fogják elfogadni, ha ők másképp látják, mert a legtöbb kérdező véleményt kér, vagy azt akarja, hogy erősítsd meg az igazában, és ez szubjektív pontozáshoz vezet a többi válaszadótól is.

Ahol objektíven lehet választ adni, ott jobb a helyzet, csak ahhoz meg kell egy kis műveltség is - bár az ilyen kérdéseket ki lehet Googlezni, aztán tök hálás lesz a kérdező, hogy megkerested neki, amit ő is megtudott volna.

2017. febr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Hogy fuggove tegyen mint minden valaszolot. :D
2017. febr. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Nehogy rossz perceid legyenek emiatt! :)

Én már rájöttem, hogy sok esetben kifejezetten hízelgő, ha a jelen levő, nívótlan publikum nem ért veled egyet.

A pontozás amúgy is egy marhaság, de nincs mit tenni.

Nekem a kedvencem, amikor ilyeneket pontoznak le:

Te mit főzöl ma, adjatok ötletet!

Leírod, mit főzöl és lepontoznak, ... szinte mindenkit.

Kivéve, aki kedden Újházy tyúkhúslevest, gesztenyével töltött ropogós kacsasültet, lila párolt káposztával és utána Sacher tortát készít, 4 féle parféval és tepertős pogácsával.

2017. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 :DDD
2017. febr. 22. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!