Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti voltatok már úgy fesztiválo...

Ti voltatok már úgy fesztiválon, hogy nem sokkal előtte ismertetek meg egy társaságot netem vagy ott alakult ki egy baráti társaság?

Figyelt kérdés
Balaton soundra szeretnek menni de ismeroseim kozul senkinek nincs kedve. Nem tudom hogy szerezhetnek par embert hogy bulizzunk egyutt :D az a baj, hogy igy eleg nehez es lehet hogy nem is a legjobb modja az ha interneten talalnek erre egy tarsasgaot. Szerintetek hogy lenne erdemes ezt csinalni? 20/F
2017. febr. 22. 12:16
 1/4 Kackackukackackac válasza:
Teso interneten semmikepp... Siman kerulhetsz rossz tarsasagba ( Szerintem )
2017. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem szeretnél inkább szigetre menni? :D Én oda szeretnék menni, de szintén ez a probléma, az ismerőseim közül nem nagyon vannak akik jönnének még
2017. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én voltam már így, bár Strand Fesztiválon még 2015-ben.:) Egy adott banda facebookos rajongói csoportjában találtunk öten egymásra, a fesztiválon találkoztunk először, azóta is nagyon jóban vagyunk.
2017. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túrázni és biciklizni voltam már neten ismerkedett társasággal. Több naposon is. De akinek ez a hobbija, azok jellemzően nem a züllött emberek, szóval jó társaságok szoktak így alakulni. És a korosztály elég vegyes.


Na most bulizáshoz társaságot keresni... hát nem tartom kizártnak, hogy működhet, sőt. De az biztos hogy nagy esély van arra is, hogy züllött alakok jelentkezzenek. Te tudod. Hülyeségbe azért ne menj bele. Meg ha nem is megy veled barátod vagy rokon, bárki, azért elérhető legyél számukra, és tudják hol vagy, érted... :)

2017. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!