Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az lehet, hogy egy ember érzi...

Az lehet, hogy egy ember érzi azt, hogy "vele" kell élnie?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van egy csaj a suliban. Nem is ismerem még, nem is beszéltem vele. De valamit érzek irána, és itt nem csak a külsőre gondolok, mert voltak mellette olyank, akik azért jobban néztek ki. De én mégis érzek iránta valamit, már álmodtam is vele. Szemezni is szoktunk. Ilyet még nem éreztem senki iránt.

2017. febr. 24. 16:10
 1/6 Szerelem tanács adó válasza:
0%
Figyelj dobd ki, ne engedj feltétlen az érzéseidnek. Állj a sarkadra és légy férfi! El kell fogadni azt hogy nem élhetsz vele, nem ő a legszebb ezek szerint ne legyél igénytelen! Nekem is tetszik egy lány és mégis le tudok róla mondani! Ne legyél gyenge!
2017. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi ez a hülyeség? Nem az volt a kérdésem, hogy mit csináljak, hanem hogy van-e ilyen. Hétfőn viszont odamegyek hozzá, mert meg akarom ismerni! Járni is járnék vele. Meg félre is értettél. Attól, hogy vannak jobbak nála arra értettem, hogy a többieknek nagyobb a mellük. De a teste, arca, szeme, lábai szépek. Hétfőn megismerem.
2017. febr. 25. 13:11
 3/6 CFB ***** válasza:
Szerintem lehetséges, hogy valaki ilyet érez. És egyébként az a bizonyos 'Szerelem tanács adó' -tanácsadó- hülyeséget írt.
2017. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát eléggé..


Utolsó, köszi a választ. Ez egy jel, hogy vele kell lennem.

2017. febr. 25. 17:43
 5/6 anonim válasza:
Na sikerült beszélni vele? :)
2017. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha :). Ma egész nap vele beszéltem, és most is facebookon. :)
2017. febr. 27. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!