Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bejövök neki? Elég egyértelmű...

Bejövök neki? Elég egyértelmű jeleket ad rá, de őszintén szólva még így is vannak kételyeim. Ötlet? (20F)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány a munkahelyemen aki mindig nagyokat köszön és folyton figyel, "stíröl". Amikor beszélünk és mondok valamit amibe viszek egy kis humort, úgy nevet rajta mintha valami óriási poént mondtam volna. Amikor rá nézek és próbálom felvenni vele a szemkontaktust és/vagy rámosolygok teljesen zavarba jön és úgy tesz mintha valami sürgős dolga lenne és lesütött szemmel megindul valamerre. Volt olyan is, hogy pont akkor kezdett el vetkőzni amikor felé közelítettem, majd kibontotta a haját, beletúrt párat stb aztán még a pólóját is felhúzta, hogy ott előttem igazítson rajta. Amikor a közelében vagyok és jön egy másik srác szinte idétlenül hangosan beszél vele, mintha féltékennyé akarna tenni vagy csak fel akarná hívni a figyelmem magára. Most nemrég beszélgettem vele és rákérdezett, hogy milyen dezodort használok, mert nagyon finom illatom van... erre én "lol ja jól le vagyok izzadva (milyen illatról beszél ez)". Ma meg szólt, hogy várjam meg amikor mentünk hazafelé.


Ez elég sok infó és szerintem nincs kizárva, hogy ez jelent valamit, de sosem lehet ilyen téren biztosra megmondani, hogy most mi van...


Amúgy a csaj elég dögös, jó alakja van és az arcával sincs baj, de én mégsem akarok vele komolyabb kapcsolatot. Nemrég szakítottam, nem esett túl jól és azóta csak 1-1 szexre tudok belemenni a nőknél. Tudom ez nem a legerkölcsösebb dolog de simán kihasználnám a helyzetet, ha ez a csaj valóban rám van állva.


Vélemény?



2017. febr. 25. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ezek után nem tudod, hogy miről van szó, akkor hiába is magyarázná neked bárki.
2017. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Amikor a közelében vagyok és jön egy másik srác szinte idétlenül hangosan beszél vele" Azt vedd figyelembe, hogyha mér most ilyen olcsó eszközökhöz folyamodik, akkor a kapcsolatban milyen lesz...Jaaa, ok, csak szex, akkor hajrá. :)

"Tudom ez nem a legerkölcsösebb dolog de simán kihasználnám a helyzetet, ha ez a csaj valóban rám van állva." A nők is ugyanúgy szeretik a kalandokat, ez nem kihasználás, kicsit túlértékelitek a fontosságát egy-egy dugásnak.

2017. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na király :D Kösz a választ ;)
2017. febr. 27. 03:05
 4/5 anonim válasza:
Ribbancs egy nő, de hajrá reszelgesd meg. 😂
2017. febr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvolt xDD
2017. febr. 28. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!