Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beszeljek azzal aki haza vitt...

Beszeljek azzal aki haza vitt amikor reszeg voltam?

Figyelt kérdés

A lenyeg hogy barnoimmel iszogattunk es kint voltunk varosban. A kelletenel kicsit ittunk mikor talalkoztunk nalunk par evemmel idosebb 4 sraccal akikkel egy suliba jarunk de ugy kulonoson nem voltunk joba meg koszonni se koszontunk egymasnak csak az egyikkel ,igy veluk maradtunk. Tovabb iszogattunk(a sracok nem annyira) mikor mar teljesen padlon voltam elkezdtem az egyik sraccal lenni. Egesz ejszaka veluk voltunk tok jol elvoltunk vegul a srac vitt haza mert hulla reszeg voltam mar. Szerintetek koszonnunk vagy beszelnunk kene egymassal vagy tegyunk ugy mintha semmi nem tortent volna?

15/L



2017. febr. 27. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
elég szégyen a barátnőidre nézve, h nem ők vittek haza...
2017. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Köszönd meg, de a többiek előtt. Legalább tudják, hogy te vagy az a kis ribi,aki rámászott és hullarészegen kellett hazavinni. Sokra fogod még vinni.
2017. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég szégyen, hogy 15 évesen piáltok.

Apád, anyád mit szól hozzá?

Egyáltalán semmi keresni valód az éjszakában gyerekként.

2017. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!