Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, ti hogy kezelitek a...

Lányok, ti hogy kezelitek a nyomuló idegeneket?

Figyelt kérdés

Akárhová megyek, belebotlok olyan férfiakba, akiket lehetetlen levakarni, mert ha már rájuk mosolygok rögtön azt hiszik hogy ez egyenlő azzal, hogy dugni akarok velük.

Ha beülök egy étterembe egy plázában, a férfi eladók 90 százaléka úgy köszön, hogy "szia szépségem" vagy valami hasonló. Vagy múltkor elmentem életem első masszázsára, direkt elmondtam a masszőrnek, hogy fenék, mell tájékán NE, erre legalább ötször oda tévedt a keze. És elmondom miért zavar ez: az egyik amit már írtam, hogy ha lerendezem egy mosollyal, akkor azt hiszik hogy szabad a pálya, a másik ha netán azt mondom hogy légyszi ezt ne, akkor én vagyok a szemét rib.anc.

Szóval hogy érdemes ezeket kezelni?


2017. febr. 28. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
"mert ha már rájuk mosolygok" - ne tedd. Ez a legegyértelműbb biztatás. Félreérthető. A "Szia szépségem"-et nálam meg sem merik próbálni, mert van egy határozott kiállásom, de ha előfordulna, gyorsan lereagálnám egy "Jó napot kívánok, a Vásárlók könyvét legyen szíves ideadni"-val.
2017. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

"belebotlok olyan férfiakba, akiket lehetetlen levakarni, mert ha már rájuk mosolygok rögtön azt hiszik hogy "


Sosem mosolygok idegen férfiakra.

2017. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Én próbáltam már a teljesen kizárós dolgot, mikor például mögöttem sétált egy fickó és folyamatosan pofázott (szerencsémre túl szűk volt a járda ahhoz, hogy mellém férjen), én meg hátra sem fordultam, gondoltam ha semmilyen módon nem reagálok abbahagyja, de a végén már szinte a nyakamban volt és nem hagyta abba, persze még azt is hallgathattam, hogy miért nem nézek rá, szóval átmentem az út másik felére. Az egyetlen dolog, ami működni szokott (mondjuk sajnos ez sem mindig), hogy mikor kapok egy megjegyzést, közelednek vagy hozzám akarnak érni annak ellenére, hogy én jelzem, hogy ne, akkor nyelek egyet, és az akkor éppen lehetséges legbunkóbb módon megpróbálom megsérteni vagy határozottan tudatni, hogy most hagyjon békén. Nem szívesen teszem ezt, mert nem akarok én lenni az a bizonyos szemét rib.anc, de sok férfi tényleg nem érti meg máshogy, hogy ne. Emiatt meg persze már üvöltöttek utánam dühösen egy állomáson is például elég sok ember előtt, ami meg engem dühített aztán, mert nekem kellett kellemetlenül éreznem magam nyilvánosan azért, mert ő nem értette meg elsőre, hogy hagyjon. Szóval ha egy ember ilyen, akkor annyira nem esik nehezemre bunkónak lenni vele.
2017. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ne mosolyogj idegenekre. Legyel hatarozott, akkor beken hagynak. A mosolygason kivul nincs semmi mas, amiert rad szallnanak??
2017. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Viktimológiára keress rá, talán áldozattípus vagy, érzik hogy nem mersz majd szólni. Megérzik valahogy, nézésből, testtartásból, kisugárzásból.


"ötször oda tévedt a keze."

Az első után fel kellett volna pattani, felöltözni, és mielőtt fizetés nélkül távozol, még elmondod a főnökének hogy mi történt, kikéred a panaszkönyvet, aztán minden lehetséges fórumon megírod, hogy hol történt ez veled, más nők ne járjanak így.

2017. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Irigylem a problémád. Nekem senkit se kell levakarni magamról, mert senkinek se kellek... Bocs, de pasik kedvenceként nem tudlak sajnálni, mert nekem sosem adatott meg, hogy tetsszek valakinek vagy szépségemnek hívjon. L
2017. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Full flegma, életunt arc, ha megszólítanak, és nem az időt/irányt/gyújtómat szeretnék, akkor tekintettel keresztülszúrás, ha még ez se működik, akkor egy egyszerű NEM bármilyen kérdésre, és elsétálás.

Igaz, az utcán nem csak a férfiak, hanem minden nem és minden korosztály gyűlöl, de legalább nyugodtan hallgathatok zenét, meg olvasgathatok ^.^


22/L

2017. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Olyan rohadt bosszantó, hogy még a lányoknak kell agyalni, hogy mit csináljanak: értsen a szóból, de azért legyek bunkó, ne legyek r.b.anc (ez is wtf???), ne bántsam meg, alkalmazkodjak...stb.


Bakker, nehogy már! Tanuljanak meg viselkedni a bunkó, nyomulós, zaklató emberek, és akkor máris meg van oldva a gond.


"ne mosolyogj" Én sem szoktam mondjuk idegenekre, de aki egy szimpla mosoly miatt ilyenekre érzi feljogosítva magát, az menjen pszichológushoz!


Itt nem a lányokkal van probléma, nem dolguk "megtanulni kezelni", meg normálisnak lenni. Mindenki úgy kezeli, ahogy tudja, így is úgy is szar helyzetek ezek, nem lehet jót kihozni belőle. A fiúknak/férfiaknak viszont igenis dolguk lenne megtanulni viselkedni, és nem természetesnek venni és megengedni maguknak olyan dolgokat, amik a törvénytelenség határát súrolják (vagy át is lépik).

2017. márc. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jaj, nem úgy értettem, hogy idegenekre!

Akár munkahelyen kollégák közt, vagy ha bejön egy futár vagy akármi. De nem úgy gondoltam hogy megyek az utcán és rámosolygok valakire :)

2017. márc. 1. 15:32
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Valahogyan akkor is leadsz egy olyan üzenetet, hogy "nyomuljatok!". Ezt kéne valahogy megszüntetni.
2017. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!