Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyek a legjobb társkereső...

Melyek a legjobb társkereső oldalak?

Figyelt kérdés
Olyan kell ami ingyenes de hatékony.
2017. febr. 28. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
GYIK
2017. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Badoo-t próbáld ki, kilehet kerülni a fizetős részét
2017. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Love.hu

Parom.hu

Szivkuldi.hu

Paratlan.hu

Badoo


Azt hiszem ezek még mindig ingyesek. Nem tudom férfi vagy-e, esetleg hölgy.

Nőként van benne tapasztalatom és bátran kijelentem hogy a társkereső oldalak már rég nem arról szólnak amiről kellene hogy szóljon!

Mindegyikről töröltem magam villámgyorsan!

Amikor azzal szembesülsz hogy szingli nőként megpróbálod a társkeresést ( komoly) kapcsolat céljéből a kivénhedt perverz öreg emberek írnak rád, házas emberek kaland céljából a másik fele aki egyedül van pedig csak szex kapcsolatot keres. Pedig ezek az oldalak nem szexkapcs.keresők tudtommal. Szóval undoritó és felháborító ami ott megy! Képet nem is mertem feltölteni magamról.

Értelmesebb emberek nem maradnak ott fent Jaaa és több mint a fele kamus.

Elnézést ha valakit megbántottam volna ezzel de nekem ez a tapasztalatom. Biztos vannak kivételek is :)

2017. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régen az nlc.hu párkeresője volt, több normális pasi is mondta anno, hogy még az a legszolídabb és értelmes nők is vannak ott. De az megszűnt, azóta az nlc-n az elittárs van, ami egy igen sznob dolog... A párkereső adatbázisa, tehát az ottani regisztráltak pedig a parom.hu-ra kerültek. Az viszont nem olyan színvonalú. A többi társkereső pedig -legalábbis amiket eddig láttam- mind még gázabbak. Hát nem is tudom. MIndenesetre az ilyen badoo meg two meg a fene tudja milyen közösségi cuccok vannak, ezek még nagyobb baromságok, sok buta ember használja.
2017. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!