Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a benyomásotok egy olyan...

Mi a benyomásotok egy olyan lányról aki nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 15:34
 1/9 A kérdező kommentje:
ezt sokan nagykèpűsègnek veszik, lenèzőnek tartják az ilyeneket...igaz ez?
2017. márc. 2. 15:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Átlagos. Sem jó, sem rossz.
2017. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Én nem iszom alkoholt. Ugyanolyan jól tudom érezni magam nélküle, sőt... Nincs gusztustalanabb egy részeg nőnél, éppen emiatt döntöttem úgy, hogy véletlenül sem, semennyit sem. Az absztinencia jó dolog, ha meg beszól valaki emiatt, az az ő baja, ő csinál hülyeséget, nem te. :)
2017. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletben tartom ezt de semmi különöset nem gondolok róla. Én sem iszom sok alkoholt, de nem ítélem el azokat, akik meg igen. Persze egészségtelen, de mindenki úgy dönt, ahogy akar.
2017. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit, egy betegségből kifolyólag, én se iszok alkoholt.
2017. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Pont egy ilyen lányra vágyom. Ritka, mint a fehér holló, de tuti, hogy egy ilyen lánynak sem jönnék be. Én sem iszom egyáltalán.


21/F

2017. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Végre egy normális nő :).
2017. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokféle módon tehet rám benyomást (jót/rosszat) egy nő, de az, hogy nem iszik alkoholt, nem oszt, nem szoroz. E tekintetben inkább a rendszeresen fogyasztóval szemben lenne fenntartásom - ha lenne, mert ennél sokkal lényegesebb a másik ember jelleme, kisugárzása.

El kell felejteni az olyanok társaságát, akik elvárják, hogy más igyon vagy akármi mást csináljon, ahelyett, hogy rábízzák annak eldöntését, hogy neki mi a jó.

2017. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Benyomnám neki. :)
2017. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!