Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek érdekesebb számára?

Hogyan legyek érdekesebb számára?

Figyelt kérdés
Tetszik rohadtul egy csajszi nagyon bírom és szerintem ő is engem minden délután együtt lógunk meg minden de amikor itthonról írok neki Messengeren néha olyan sablonosnak jön le a szitu az a tipikus aha,igen, nem ,ja , értem és ez nagyon idegesít és azt mondta, ha nem vagyok érdekes a számára akkor keres más dolgot ami leköti , mert nem vagyok mindig annyira érdekes, hogy le kössem. Esetleg valakinek valami cool ötlete lenne ? Szereti a Pszihólogiai és lelki dolgokat meg az építészetet

2017. márc. 2. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Oltári dolgot fogok most mondani neked : Nem létezik olyan, hogy "hogyan legyek érdekesebb számára" ilyen nincs!

Valaki vagy szimpatizál veled és megszeret vagy nem! Ilyen egyszerű! Baromságot követnek el az emberek azzal jogy nem adják önmagukat, mások akarnak lenni azért, hogy elfogja őket valaki. Ha valaki adott esetben ő nem lát érdekesnek úgy ahogy vagy amilyen vagy akkor miről is beszélünk??

Megjátszhatod magad akár lehet össze is jön és a kövezkező pasi karjai közt akit ő( érdekesebbnek tart) integet neked hogy pá édes.

Nem rosszindulatú vagyok és nyugodtan le is lehet pontozni ez miatt ez a véleményem.

Miért az aki önmagát adja nem lehet érdekes és színes egyéniség?! Ugyan kérlek...

Legyél önmagad és megfog találni az aki tisztelni fog és nem arra kér hogy viselkedj máshogy mert menőbb leszel.


25/L

2017. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ő már olyan szinten elutasított téged, hogy esélytelen, hogy bármi is legyen a dologból.


23/F

2017. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, nincs olyan, hogy érdekesebb leszel... olyan vagy, amilyen. A csajnak ez nem elég érdekes. Erőlködhetsz, próbálhatsz olyanról beszélni vele, amihez nem is értesz, meg ami téged nem is érdekel, de azzal csak kínos helyzetbe hozod magad.
2017. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így igaz, a csaj csak játszik.
2017. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!