Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szálltak rám, mit...

Miért szálltak rám, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. 8.osztályos. Faluban élek.Nem vagyunk gazdagok,nem oltzök kihívoan.Szeretek barátkozni de inkább egy halk egyéniség vagyok,nem szeretek középpontba lenni. Mégis mindenki belémáll. Olyan lányok piszkálnak,vagy inkább zaklatnak,akikről mesztelen képek keringenek,mindenfélét szívnak,mindenkire rámásznak és minden figyelmet magukra akarnak. Igaz,van barátom de ő az első és rég együtt vagyunk. Egyfolytába lekurv*znak,ha van uj ruhám,telotokom,órám. Leszolnak. Öltözőbe megnéznek(nem vagyok kövér),a fehérneműmet kritizálják. Azt hiresztelik csak kitömöm magam.Mostmár a fiúkat is rámuszították. Megjelenek és körbevesznek,megaláznak,elveszik a cuccaim,nyakláncomat eldobják. Ha valakivel szóbaállok ráirnak h ne beszéljken velem,vagy őt is kiközösítik. Én levegőnek nézem őket,nem reagálok,hogy igy elvileg abbahagyják. De nem. Minnél jobban atnézek rajtuk annál jobban csak csinálják. Mit tegyek?
2017. márc. 7. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
milyen képek keringenek róluk, had lássam :D küldheted
2017. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anno engem is csesztettek, pont ezért, mert nem voltam az a kirívó. Csendben voltam én is, nem foglalkoztam velük nem hagyták abba. Egyszer elegem lett pofánbasztam a "vezért", akkor megefenyegettek, akkor elkaptam mikor egyedül volt pofánbaszkodtam mégegyszer, utána röhögtek rajtam még 1-2 hétig higy milyen "kemény" vagyok, én ekkor már lenyugodtam... 1 hét után békén hagytak... ez 9. Év közepéig tartott... utána már semmi gond nem volt, utána Hawaii volt a középsuli. Bár én fiú vagyok, és azóta felnöttem, már biztos nem igy csinálnám, de sajnos ez ellen nincs jó módszer.

Ha szólsz tanárnak, felnöttnek utána azért fognak csesztetni, ha nem szólsz akkor, meg azért. De inkább szólj tanárnak/szülőnek, mert jobb mintha nem tennél valamit.

De ha ez sem segít, akkor tarts ki, mert már csak pár hónap és vége a tanévnek, és új suliba mentek úgy is... ott tiszta lappal indul mindenki.

2017. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
linkeld a kepeket s leirom h vedd meg magad.
2017. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!