Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon izgulok. Szerintetek...

Nagyon izgulok. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a barátom 24. 1 éve vagyunk együtt, minden nagyon jó vele, leginkább azért mert gyerekesebb a koránál.

Holnap estére elhívtak minket egy házibuliba, ahol én leszek a legfiatalabb... leginkább 24-27 évesek lesznek és ott lesz a barátom exe is aki szintén 24...

Egyébként se vagyok az a társasági ember, de fogalmam sincs hogy miről beszélgethetnék velük, amikor ők már nagyrészt egyetemet végeztek, dolgoznak... Félek hogy egy nevetséges kislánynak fognak tartani.. külső alapján egyébként még fiatalabbnak is nézek ki mint 18...

szeretem a szoknyákat, crop topokat, tornacipőben járok... Azok a lányok meg ingeket hordanak, magassarkút, blézert... Nagyon ki fogok tűnni... nem tudom mit csináljak


2017. márc. 11. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Légy önmagad, jobbat nem tudsz. Ne is próbálj ruhák szempontjából beilleszkedni, legyél egyéniség és haverkodj mindenkivel, legyél nyitott, vidám, barátságos... És legyél sokat a barátoddal, csak figyelni fog rád, hogy ne érezd magadat kényelmetlenül!

Legyél érdeklődő - azért a 24 évesek még nem vének, egy csomóan tuti tanulnak még, csak lesz közös téma.

Hajrá! :)

2017. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd őket a tapasztalataikról, munkáról stb bármiről... akkor érdekesnek fogják tartani a beszélgetés, mert a legtöbb ember magáról szívesen mesél, érdekesnek találja mi van vele...
2017. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ex elől meg próbálj kitérni, ha beszélnetek kell legyél korrekt, aztán ez van.
2017. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!