Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te örülnél ha lenne még MSN?...

Te örülnél ha lenne még MSN? Benned milyen emlékeket idéz fel ha visszagondolsz rá?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott ismertem meg az első szerelmem. Szerintem nagyon jó volt :) Örülnék, ha még lenne. Sajnos mióta megszűnt, a Skype cseréli fel a helyét, ami koránt sem olyan jó.
2017. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget hülyéskedtünk a haverokkal, a nevünket is mindig variáltuk különféle karakterekkel, színes betűkkel színezett háttérrel díszítettük és versenyeztünk hogy kié a leghosszabb. Az is tetszett hogy hangulatjeleket rakhattunk bele. Nagyon sok ismerősöm volt, és nagyon sok embert hasonlóan ismertem meg hogy pl egy online játékba MSN címet cseréltünk és ott tartottuk is a kapcsolatot. Első barátnőmet is ennek köszönhetően ismertem meg. Egy oldalról látta az MSN címem, felvett ismerősei közé és írt nekem, aztán elég hosszú, sokáig tartó kapcsolatunk lett még szinte gyerekként 15 évesek voltunk. Szinte mindig felléptem rá amint hazaértem és bekapcsoltam itthon a gépet. Az is tetszett hogy ha esetleg több napra elutaztam nem tudtam bejelentkezni, nem tudtam beszélgetni másokkal, mert akkor még nem igazán volt elérhető internet, mobiltelefonon keresztül nem is álmodtunk még arról hogy ott chateljünk egymással. Akkor még meg volt ennek a varázsa hogy szinte már be volt sózva az ember hogy iskolából hazamenet bejelentkezhessen hátha ráírt valaki például.

Nagyon sok emlék van de ennyi jutott csak hirtelen eszembe.

Annyi még hogy akkor a közösségi oldalnak a MyVip és az IWIW volt a népszerű, annak is megvoltak a maga szépségei.

A Facebook ezeket szépen ki is váltotta persze. A Skype-ot elvétve még használom, de már rég nem a régi MSN címemmel.

2017. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszűnt, már régóta nem használtam, mert ott volt a Facebook. Szerettem volna belépni, mielőtt megszűnik de elfelejtettem a jelszót. Érdekes lett volna beleolvasni a régi üzenetekbe.
2017. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Énnekem is sok élmény fűzödik hozzá, facebookot nem szeretem.

Jabber/XMPP szerintem ami lehetne az utódja, itt is email cím az ember címe, én pld a ya.ru/yandex.com szervert használom de egyébként a google hangout is jabber alapú.

2017. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem még megvannak a naplózott beszélgetések...fogalmam sincs, minek tartogatom, de valamire biztos jó lesz :D

durva dolog, amikor az ember 24 évesen öregnek érzi magát pl. emiatt is. nekem is elég sok ismerősöm volt akkoriban, akivel beszéltünk, sokszor többen, konferenciabeszélgetésben. meg persze a messenger plus-os hangokat küldözgettem :D tiszta retro...:D

2017. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Nekem különösebben nem hiányzik. Most a facebook-chatet használom ugyanilyen célokra.


Annyira nem jók az emlékeim. Persze, jókat csevegtünk, ökörködtünk a haverokkal, de mindig ott volt az a kis keserű szájíz, hogy ez igazából csak egy pótszer, mert nincs lehetőség (akarat, stb.) találkozni.

2017. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindig szidtam, mert képtelen volt felhasználóbarát módon működni, de most már nagyon hiányzik. Akkor még elérhetőek voltak az ismerőseim, volt kivel végighülyülni az éjszakát. Megvannak az elmentett logok, szoktam is nosztalgiázni. A Facebook chatjét utálom.
2017. márc. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mivel a facebook az nem kimondottan chat funkció, ezért is mondtam a jaber/xmpp-t mint alternatívát, csak az is sose fog elterjedni, mármint tudatosan...

egyébként volt egy atitüdje, hogy ez nem élő, ez egy műanyag környezet, volt olyan ismerősöm onnan akiről azt se tudom mi lett vele, de jókat lehetett beszélgetni, időtöltés.

2017. márc. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Imádtam, kellemes emlék.
2017. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én örülnék, kellemes nosztalgia a 2000-es évekre visszagondolni :D Myvipem, iwiwem szándékosan nem volt, nekem tökéletes volt az MSN.

2011 első feléből maradt meg néhány naplózott beszélgetésem, nagyon viccesek! :D A Facebookért nem vagyok oda.

2017. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!