Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha a barimmal...

Mit csináljak ha a barimmal eléggé összevesztünk?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel összevesztünk egy tényleg lényegtelen dolgon. Én nem haragszom rá, pedig elég durva dolgokat írt nekem. Én semmi rosszat nem írtam neki és mégis nagyon meg van sértődve. De én mégis ki akarok vele békülni, de nem hallgat rám. Mégis mit kéne csinálnom? több mint 1,5 órán át magyaráztam neki hogy ki szeretnék vele békülni, de szerintem most csak még jobban haragszik. Mindketten 13-14 évesek vagyunk. Minek örülne?

2017. márc. 17. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel magadnak a kérdést, hogy egyáltalán barátnők vagytok-e. Ha fontos vagy neki, előbb-utóbb ki fog veled békülni, de szerintem (részéről) nem ez a megfelelő hozzáállás.
2017. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd, hagy aludjon rá egyet:) Holnap próbálkozz ezzel szerintem:)

Sok sikert nektek:)

2017. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. márc. 17. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Barannyal veszekedni nem szép dolog.
2017. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha igazán a barátod ki fog veled békülni.

Lehet, hogy csak rossz napja volt, és ez a veszekedés nem jött jól neki.

Kérdezd meg, hogy miért bánt téged. Ha te semmi olyat nem mondtál, akkor különösebb oka sem lehet.

Azt is nyugodtan, hogy neki miért fontos ez a barátság. Ha szeret, akkor ezzel rá fog jönni, hogy mennyit is jelentesz neki.


Az igaz barátok nem bántják a másikat. Főleg nem ok nélkül.

2017. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Verd agyon
2017. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!