Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktatok régi ismerősökre...

S55 kérdése:

Szoktatok régi ismerősökre ráírni facebookon?

Figyelt kérdés

Csak olyasmire gondolok, "szia, mi újság veled?".

Továbbá ha egy régi ismerős ír rátok, azt szívesen veszitek?



2017. márc. 20. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, kerülöm őket, amennyiben lehetséges.
2017. márc. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előfordult már oda és vissza is, ha olyan ember teszi akivel jó viszonyt ápoltunk anno, csak az élet elsodort minket akkor szoktunk beszélgetni.

Annak viszont nem örültem amikor a büdös szájú idióta általános iskolás osztálytárs rám írt, kiderült hogy még mindig idióta (a leírt dolgok alapján le lehetett szűrni), csak abban reménykedett, hogy több mint egy évtized távlatából végre hajlandó vagyok randizni vele...

2017. márc. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pici gameplay válasza:
0%
nem de nem tudom mi közöd hozzá
2017. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt 1 valaki, akinek időszakonként írtam az előző évben és válaszolt is rá, de olyan lett az egész kimenetele, amilyennek gondoltam is (a múlt mindig visszaköszön)... Így ebben az évben hanyagolom ezt a "szokást".
2017. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mert nincs facebookom.
2017. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!