Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma ahogy jöttem haza nem vettem észre semmi gyanúsat.

Ahogy beértem az utcánkba egy fiú szaladni kezdett. Azt gondoltam nem hozzám szaladt. Felmentem a lépcsőn és csengetni akartam (családi ház) és utánam jön.

Megkérdi hány óra van.

Válaszolok.

Aztán elkezdi csókolgatni a kezemet.

Én csak ennyit tudtam mondani remegő hangon:

-Légyszi menj innen...

Elment és még egy kicsit nézett...

Lehet hogy túlreagálom, de attól félek, hogy holnap ugyanekkor követni fog a házamhoz.

(Tudja hol lakom, hánykor megyek haza)

FÉLEK!

A szüleim azt mondták túlreagálom de még most is remegek!

Mit csináljak?

Előre is nagyon szépen köszönöm!!!

12/L



2017. márc. 21. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, talán jobb lenne ha holnap eléd menne valaki, vagy barátnővel mennél hazafelé, ha többször is próbálkozik én jelenteném a rendőrségen.
2017. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért remegsz? Mert lett egy fiú rabszolgád aki csókolgatja a kezed? Szörnyű lehet..

Talán ha eddig nem tetted meg ezt a nehéz logikai feladatot, közlöd vele, hogy nem akarod többé látni mert félsz tőle, megfenyegeted hogy szólsz valakinek ha követ mégegyszer.

2017. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is félnék ha egy idegen odajönne és csókolgatná a kezem, valami beteg elme lehet. Fura, hogy szüleid így reagáltak. Apukád helyében kifigyelném és lerendezném az illetőt.
2017. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben!

Köszönöm!❤

2017. márc. 21. 16:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!