Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ronda vagyok és sajnos mindenk...

Ronda vagyok és sajnos mindenki kinevet mikor meglát hogy tudnék ezen túllendülni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan nem létezik...
2017. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk foglalkozni kezdesz kicsit többet a külsőddel, jobban adsz magadra és a megjelenésedre. Ha netalán fogynod kell, akkor gondolkodsz valami sportban, amit szeretsz, és szívesen csinálnál, aztán pedig nekifogsz, nem halogatva semmit. Ennél több nem kell, a többi lehet genetika kérdése, és egy pár év múlva teljesen másképp fogsz kinézni. Ami a legfontosabb mindezek mellé az a magabiztosság. Ha magabiztos vagy, akkor egyből másképp fogsz festeni az emberek szemében.
2017. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te hiszed azt, hogy rajtad nevetnek? Önbizalomhiányos emberek esetében előfordul. Mutathatsz képet, is, ha szeretnél, hogy lelket öntsünk beléd.
2017. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy meglátnak és nevetnek. Ahogy már mondták lehet te hiszed azt. Próbáld elfogadni magad, és önbizalmat szerezni.
2017. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban ronda vagy, de ápolt, akkor azért nevetnek, mert kedvesnek, bumfordinak tartják a rondaságod és szeretnek.
2017. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ki az a mindenki? Én sokáig ocsmánynak gondoltam magam, mert a béka segge alatt volt az önbizalmam és élvezték a kortársak, hogy mégjobban lenyomhatják.


Mások csak akkor röhöghetnek ki ha valóban tényleg ronda vagy, vagy nem is vagy olyan csúnya csak nem tudod mit kezdj magaddal.

Általában az utóbbi eset áll fent, ami néhány változtatással megoldható: kozmetikus, új ruhák, új frizura (esetleg hajszín), sport ha nem kell fogynod akkor is önbizalmat ad, esetleg csatlakozz valamilyen sport/tánc csoporthoz ami érdekel.


Van olyan ismerősöm akivel semmi gond lenne, már ha normális hajat vágatna és nem úgy nézne ki mintha csukott szemmel öltözködne (ráadásul sok ruhája méretben sem passzol). Ha beszerezne pár db legalább méretben jó, klasszikusabb darabot akkor a kutya nem nézne rá furcsán.

2017. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem nincs baj az öltözködésemmel mindenki a szemembe néz mikor rámmosolyog de érzem hogy nem őszinte kedves mosoly hanem az a haha de ronda vagy te szerencsétlen bújj el.párkapcsolatom sincs nem kellek senkinek tényleg változtatnom kellene a külsőmön talán segítene hogy legyen egy minimális önbizalmam.
2017. márc. 22. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!