Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem értem a sogorom viselkedes...

Nem értem a sogorom viselkedeset! Barátnője van. Megis mikor ketten vagyunk otthon csapja nekem a szelet meg dicseri a fenekem es fogdos amit nem hagyok utana a szexről beszel nekem Barátnője előtt szinte hozzamse szól Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó nagy pofont a képébe, aztán meg zsarold meg, hogy kitálalsz a nőjének, meg a férjednek a viselkedéséről.
2017. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt kéne igen csak félek elmondani mert a férjem eléggé agressziv es nem akarom hogy ez miatt romoljon el 2 ember kapcsolata !
2017. márc. 21. 22:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele de akkoris ugyan ugy viselkedik mikor egyedül van
2017. márc. 21. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert hagyod magad. Tudom, csak udvariasságból, de a végeredmény ugyanaz. Legközelebb közeledik, megfog, mond valamit szépen felállsz és lelépsz onnan. Emberek közé mész. Tanítani kell mint a kutyakölyköt. De kajak. Ha viszont mindig ott ülsz és tűröd, azt hiszi hogy csak játszol vele, mert egy hülye tuskó. Ne udvariaskodj, hagyd ott. Harmadik alkalomnál meg fogja unni. Ne hagyd magad.
2017. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!