Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem mindig ezt egy jó...

Kocsisbarbi kérdése:

Miért érzem mindig ezt egy jó nap után a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Nagyon sok baratom van tobb tarsasaggal is joba vagyok

Altalaban minden nap kint vagyunk, beszelgetunk, hulyeskedunk, elmegyunk valahova, iszogatunk stb. Es nagyon imadom, hogy minden nap jol erzem magam.

De este ahogy az agyban vagyon elalvas elott mindig olyan gondolatok kapnak el hogy hianyoznak, mi lesz ha ennek egyszer vege lesz, meg hogy mennyire fog ez majd hianyozni, meg ilyenek, es igy tok szomoru leszek, meg lelkileg is teljesen ures

De masnap meg minden jo lesz ujra. Fogalmam sincs mi ez es mit tehetnek ellene?

16/L



2017. márc. 26. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy az örök barátok mindig veled maradnak. Ne a negativumokat keresd, hanem azt, hogy milyen jó napod volt, sokat nevettetek, elvoltatok :)
2017. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is van ilyen néha :)

De ez tök normális. Ez is bizonyítja hogy nagyon szereted őket , és fontosak neked. Néha azt csinálom , hogy tuttukra adom csak úgy spontán mennyire szeretem őket , és ettől mindenkinek jobb napja lesz :D ♥ és NE félj attól hogy elveszted őket, ha minden jó mindig , és megbiztok egymásban , akkor sokáig veled lesznek még :) De persze semmi sem tart örökké. Ja de :) az igaz barátságok gyakran!! :) :) ♥ 15/L

2017. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez most megnyugtatott<33
2017. márc. 26. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon örülök☺☺
2017. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!