Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet pszichopatákkal...

Hol lehet pszichopatákkal találkozni/megismerni?

Figyelt kérdés
Tudom , tudom sokat hallottam már hogy naponta körülbelül 10 pszichopata mellett megyünk el egy nap de konkrétan hol lehet ilyen embereket megismerni? És mi szerint választanak "áldozatot" ? És mivel lehet egy ilyen ember érdeklődését felkelteni ?

2017. márc. 30. 22:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem tudom hol lehet, de nagyon nem jó ötlet egy ilyen emberrel "haverkodni", mert könnyen lehetsz te a következő áldozat. Ha csak arra vagy kíváncsi miként választanak stb. kérdezz meg egy pszichológust, mert ha egyszer kérdezel rosszul valamit a pszichopatától nem lesz esélyed bocsánatot kérni...
2017. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha pszichopatákkal akarsz találkozni,ott van a Szcientologia Egyház,vagy bármelyik.....
2017. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A Szcientologia Egyház tele van velük.
2017. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A gyakorin is futkározhat jó néhány belőlük. Ez a kérdező pl. erősen pszichopata gyanús:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


De miért akarsz ilyenekkel ismerkedni? Inkább kerüld el őket.

2017. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elvileg a népesség nagy részének vannak pszichopata vonásai és ezért biztosan ismersz is néhány ilyet. Csak te nem tudod róluk hogy azok. A pszichopátia olyan hogy vannak fokozatai. Az enyhe antiszociális személyiségzavartól a brutális sorozatgyilkosig terjed a skála. Az előbbiek rengetegen vannak és az utóbbiak szerencsére csak elvétve. Te most a legszélsőségesebbekkel akarsz találkozni hogy az áldozat szót említetted?
2017. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Pszichológia nem barátod, látom. :))


Írj rám s segítek e témában s válaszolok kérdéseidre.

2017. márc. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Feküdtem bent pszichiátrián, ahol az udvaron együtt lehetett friss levegőt szívni a zárt osztályosokkal. Voltak köztük érdekes figurák, de persze az orvosom nem mondhatta el, ki miért van bent, ha ők maguk nem árulták el. Viszont senkivel nem találkoztam, akit pszichopatának mondanék, bár biztosan nem dicsekedne vele, ha már az intézetben kötött ki emiatt.


Amelyik pszichopata pedig szociálisan működőképes, az nem fogja az orrodra kötni ezt a titkát, mert vagy tudatosan vagy akaratlanul élvezi az előnyeit.


Olvasgass a témában, vannak jó könyvek. :)

Például a Bölcs pszichopaták című.

2017. márc. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, javítom: Sikeres és bölcs pszichopaták, írta Dr. Kevin Dutton.
2017. márc. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sikeres emberek között biztosan találsz. A mi társadalmunk normái és berendezkedése elég kedvező terepet ad a boldogulásukhoz.

Nyilván nem mindegyik sikeres, de azért sok van belőlük.

2017. márc. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ismerek pszichopatákat, csak akkor fogsz megismerkedni egyel is ha érdekes vagy számára, esetleg haszna van az ismeretségetekből.
2017. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!