Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok ilyen oldalt/közösség...

Tudnátok ilyen oldalt/közösséget ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan oldalt/közösséget keresek, ahol főleg fiatalok vannak és lehet ismerkedni, barátkozni. Nem is kifejezetten társkeresőre gondoltam. Eddig elég antiszociális voltam, viszont mostanában egyre többet érzem magam magányosnak. Szeretnék ezen változtatni. De bármennyire is kiakarok szakadni ebből, nem megy hiszen nincs is kivel. Tudom, mehetnék egyedül is, de úgy nem szeretnék. Nagyon kellemetlenül érezném magam. Szeretnék új embereket megismeri, akikkel később majd programokat szervezhetek és általuk talán belekóstolhatok az igazi életbe. Nyitott személyiség vagyok, gyakran filozofálok az élet értelméről, a lét kérdéséről. Ez miatt talán a buddhizmus élet felfogása áll hozzám a legközelebb. Mindig is egy "különc" lánynak éreztem magam a társadalomban, soha nem találtam meg a helyem. Így lassan 18 évesen megfogalmazódott bennem az a kérdés, hogy, vajon hány ilyen ember lehet még rajtam kívül? Lehet köztük megtalálnám én is a helyem. Szóval ilyesmi közösséget keresek. Illetve szívesen vállalnék Budapest közelében karitatív munkát, ahol szintén fiatalokkal lehetnék, sajnos én magam nem találtam ilyet. Remélem tudtok nekem ebben segíteni, előre is köszönöm a válaszokat.

2017. ápr. 2. 20:59
 1/4 anonim válasza:

[link] Ez esetleg?

Vagy a badoo? Hallottam, hogy ott is vannak olyanok, akik csak beszélgetni szeretnének.

2017. ápr. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy a társaság középpontja típus... Így nehéz ismerkedni, már csak azért is mert a mai ember nem szereti az általad említett témákat, inkább csak szórakozni akar, a felszínen mozogni, úgy igazán nem szeretik a mély dolgokat, mindenből csak azt ami a normális szűk határain belül van. Én amúgy szívesen beszélgetek veled, mert én is hasonló gondolkodású vagyok/voltam mindig is, mélyebb dolgokról nagyon sokat tudok beszélgetni. Viszont a világi tapasztalásaidba nem biztos, hogy színt fogok vinni, egyrészt mert elég messze vagyunk egymástól, másrészt nálam már megvolt a szükséges kilengés, hogy megtaláljam a középutat. Írj bátran, ha van kedved. Egyébként érdemes lenne mondjuk a gyémánt út buddhista közösség tagjai közt keresgélned, köztük találhatsz olyan ismerősőket, akikkel lehet programokat szervezni.
2017. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld pacsi. :)
2017. ápr. 3. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Anotalk
2017. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!