Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szokták kérdezgetni, vajon...

Szokták kérdezgetni, vajon hol lehet a boldogság útja? Az én kérdésem pedig az lenne hogy hova vezet az az út, ahol sok pénz van, ahol vagy amiből meg lehet gazdagodni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan úton jársz, amin meggazdagodsz, akkor gazdag leszel. Légy boldog, attól boldog leszel. Az élet egyszerű.
2017. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem az igényeimhez képest sok pénzem van, lehetőségem meg még több, hogy jóval többet csináljak...de a boldogságomhoz nem ez az út vezet

lehet valaki a pénztől lenne boldog, de én pl úgy érzem, hogy hiába vagyok sikeres a karrieremben, van elég pénzem, mégsem vagyok boldog, sőt!

de teszek a boldogságomért, csak most épp nem találom az ösvényt :)


24F

2017. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne akarj gazdag lenni, mert utána egyre fukarabb és sóherebb leszel. hallottam egy emberről, aki kiment külföldre semmivel, összeszedett milliókat, hazajött, itthon befektette lakásokban, milliárdos lett, és most halála előtt több száz milliót semmisített meg. ha már az övé nem lehet, akkor másé se legyen. ráadásul hiába, hogy élte az életét, nőzött, de se családja, se utódja, egyedül halt meg.


inkább légy boldog átlagfizetésből, mint k..rva gazdag a fenti példám alapján.

2017. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyot kell lépni. Két kicsi ugrással semmire sem megyünk.

Képzeld ezt egy vizesárok fölött.

2017. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a pénz csak kényelmet, tárgyakat adhat, vagy a környezeted tudod alakítani vele. Olyan dolgot viszont nem tudsz vásárolni, ami a lelki világodat tartósan befolyásolja, tehát ilyen értelemben az "utad" ugyanaz marad.
2017. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!