Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mennyire hisztek az online...

Ti mennyire hisztek az online ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Mi az amit meg mertek magatokról adni stb.?

2017. ápr. 10. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek benne, sok online ismerkedést követő találkozón vagyok túl.


Az adatokkal óvatos vagyok, bár amíg a lakcímemet, telefonszámomat nem tudják, addig nagy baj nem érhet.

2017. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

azt amit nagyon muszáj, hogy eljussak a randiig.


Nem hiszek benne.. ez is egy lehetőség a sok közül.. hülye lennék nem kihasználni és élni vele.

2017. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig bejött.

Csak annyit adok meg magamról, amennyit a facebook profilom alapján lehet tudni.

2017. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon.

Kb akármit.

2017. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Sok a jó tapasztalat :)
2017. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2ből, 2 érdekes emberrel találkoztam, olyanokkal akikkel már nem akarok, velem azonos neműek voltak, csak barátkozás volt a cél ebből adódóan, de érezhető volt rajtuk, hogy nagyon nem szociális egyének


szerintem akkor lenne a legjobb, ha csinálnál magadról videót, és ott elmondanád milyen vagy, nem pedig leírnád, annyira másképp hat ha több impulzus éri az embert ahelyett, hogy elképzelje milyen lehetsz

2017. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lakcímet egyáltalán nem adok meg. Ha pl annyira jóban leszünk, több találkozás után, lehet esetleg még át is hívom magamhoz. Telefonszámot csak akkor ha szimpatikus, jól el tudunk beszélgetni bármiről.

Van ilyen barátnőm egyébként akivel itt a gyk-n ismerkedtünk meg, 2 éve, és a mai napig majdnem napi szinten beszélünk, és ahogy tudunk találkozunk is.

Vannak mások is, szintén erről az oldalról, akikkel csak azért nem találkoztunk (MÉG) mert elég messze élünk egymástól. Vannak olyanok is, akikkel pár mondat után rájöttünk, hogy egyáltalán nincs közös témánk..

2017. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az etárs beépített embereket használ ahhoz, hogy szóval tartsanak egészen a befizetett időszak végéig, aztán amikor majdnem lejár, hirtelen randikat akarnak, amikből persze semmi nem lesz, mert befizeted a következő időszakot is, hogy a részleteket meg tudd beszélni velük. Persze utána magasról tesznek rád. Nem egy elhanyagolható, hogy nem tudsz keresni az oldalukon. Undormányok, ocsmányak. Be kellene tiltani őket, vagy feljelenteni a fogyasztóvédelemnél. Hányinger.

A többin meg ki tudja kikbe futsz bele. Mivel nincsenek milliárdok költve a tv reklámokra így minden potenciális gyilkos ott lehet. Szóval ezek is azok. Ismerkedjél hagyományosan.

2017. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pozitív és negatív élmény is van.

De mai napig szívesen ismerkednék hajdú bihari lányokkal,csak hát ez az oldal ugye nem erre való,nem is véletlen hogy sajnos nem lehet szűrni lakhelyre.

28f

2017. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem hit kérdése:) Müködik a dolog, csak ésszel kell csinálni. Elég megadni alap paramétereket és képeket, várost vagy megyét,de lakcímet telefont nem . Ha kialakul a beszélgetés szimpátia , akkor minnél hamarabb élőben kell találkozni, nem még hónapokig szenvelegni emailben meg telefonon.
2017. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!