Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért közösíthetnek ki?

Miért közösíthetnek ki?

Figyelt kérdés
Az osztályomban a lányok az utóbbi időben ugy erzem kiközösítenek elmennek a közelemből és utalásokat tesznek h le akarnak rázni pedig semmit sem csináltam...

2017. ápr. 10. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnos az éretlen embereknek muszáj valakit utálniuk, lehetőleg közösen. hogy miért pont téged választottak, azt nem tudom. sajnos munkahelyen is sok helyen vannak ilyenek. próbálj más osztályokkal, esetleg az osztályodban a fiúkkal barátkozni.
2017. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak sajnos az a gond hogy a fiúk is ehhez a csoporthoz tartoznak ahogy eddig én is csak az utóbbi időben valami változás történt visszont nem tudom h mi rosszat csinálhattam...
2017. ápr. 10. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem csináltál semmi rosszat. sajnos van ilyen, hogy kipécéznek valakit az emberek, mert jobban összehozza a csoportot a közös ellenségkép.

szerintem próbálj erről beszélni a szüleiddel.

sajnos a tizenévesek nagyon kegyetlenek tudnak lenni, ne hagyd, hogy kikészítsenek.

nincs még egy ember az osztályban, aki kívülálló? vele tudnál barátkozni. ha kicsit is eldurvul a helyzet, jelezd az osztályfőnöködnek, és esetleg át is mehetsz másik osztályba.

2017. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen fiúosztalytarsam , akit kiközösitettek a fiúk, mivelhogy a srác meleg volt. Nem vallotta be de erzödött a viselkedeseböl, hanglejteseböl.

Kesöbb meg is hazasodott egy sráccal Angliában

2017. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kérdezd meg őket egyszerre, amikor többen vannak, hogy van-e valami bajuk veled.

ha nem is válaszolnak, tuti, hogy lesz, aki értékeli a bátorságod, így megtörheted az egységüket...

2017. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyedül a legjobb barátnőm van őt birja mindenki őt megkérdeztem de azt mondta h többet ér ha hallgat mert azzal jobbat tesz a többiektől meg nem merem megkérdezni mert úgyis hazudnának akkor meg csak én esnék ki hülyének az egészből
2017. ápr. 10. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, sajnos ez minden iskolában. egyetemen, munkahelyen megvan, hogy valamilyen oknál fogva kinéznek valakit, akit ki lehet közösíteni. Sajna te is belekerültél ebbe valamiért, viszont amit tudsz ellene tenni az az, hogy nem hagyod magadat megalázni, csicskáztatni! Neked se szabad ezt tétlenül nézni, mindig járj 1 lépéssel előttük. Próbálj olyan valódi barátokat szerezni, akik kiállnak melletted, és látják nem érdemes veled, és köröddel ujjat húzni. Így nem fog annyira kinyílni a csipájuk. Fő a határozottság. Le akarnak rázni? Ne lőgj velük, kerüld őket te is el, de ne is hagyd, hogy megtegyenek veled bármit. Erősebb, eszesebb, és keményebb vagy náluk, az ész legyen a fegyvered kedves kérdező!
2017. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi az, hogy többet ér, ha hallgat? ha a barátnőd, akkor megmondja...
2017. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tedd egymás mellé az ő csoportjuknak a képét és a tiédet.

Milyen különbségeket látsz? Szebb a hajuk, jobb ruhákba járnak, vékonyabbak? Csak ezeket tudom elképzelni, vagy hogy az egyik lázítja ellened a többit.

2017. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!