Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy bomba sexi lány szemmbe...

Ha egy bomba sexi lány szemmben táncol nekem én is ő vele megfogja a vállamat mit kellett volna csínálni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl szép látvány. Megkellett volna fogni a kezét talán? Igaz ahogy megfokta a vállamat úgy utána elisment.

2017. ápr. 16. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát még az írásod mennyire nem szép látvány...
2017. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szemébe nézni, odahúzni magadhoz és táncolni vele.
2017. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi a csaj csak be volt állva, csak megkapaszkodott benned egy pillanatra. Ne vedd komolyan, a bulin kívül rád sem nézne...
2017. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, ezt kellett volna. Csak nem tudom, hogy csak szórakozott e velem. Vagy tényleg velem akart táncolni. Nem vagyok bulizós fajta, tehát nem tudom. Meg az az ígazság, hogy egyedűl mentem buliba.
2017. ápr. 16. 12:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Még korán lett volna, hogy be lett volna állva.
2017. ápr. 16. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
#4 rossz a hozzáállásod! Nem kell tudnod, hogy mi jár a fejében! Élni kellett volna a pillanattal, anélkül hogy azon törnéd a fejed, hogy mi lesz holnap..
2017. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mittudomain ***** válasza:
Eső után köpönyeg.. Mit kellett volna tenned? Ezen kár agyalni.. legközelebb hasonló helyzetben mit fogsz tenni? :)
2017. ápr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!