Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bennem van a hiba?

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Nem tudom olyan részletesen megfogalmazni a kérdést hogy minden kis tényezőre fényderüljön, de megpróbálom így is a lehető legjobban részletezni. Átlagos, fiatal nő vagyok (16- ot töltök). A szüleimmel élek, amit természetesnek tartok ebben a korban, azt kevésbé hogy még sohasem volt barátom. Sokszor átgondoltam már ezt, úgy szeretnék valakit akivel bensőséges a kapcsolatom, akivel mindent átbeszélhetek (persze... ez egy barátnő is lehetne, de én sohasem szerettem a barátnőket, mindigis értelmetlennek tartottam bármilyen olyan társalgást amit azonos neművel folytattam, mert hiába szerettem volna én tudományos dolgokról, vagy éppen könyvekről beszélni mindig a divat és a "pasik" kerültek előtérbe). Néha úgy érzem ez társadalmi kényszer, és én csak behódolok neki, mert ezt tolják a képembe, ezt a norma (vagy csak a magány hozza ki belőllem, sohasem voltak barátaim). Ezt a témát kostolgatva, elképzeltem a kapcsolatot is... és itt észleltem a hibát. Számtalan virtuális közösségben vettem részt, ahol ha egy fiú a lányhoz szólt, egyből előkerült a "csajozól?" kézdés, heccelődés képpen. Hosszasan elgondolkoztam... Úgy érzem a női nem nemmás mint egy unalmas, kapcsolatok kibeszélésén alapuló, öltözködést, külsőségeket alapon vevő létforma, amit csupán azért szeretnek a férfiak mert kell a kielégüléshez, a társadalom súlykoja és ki más szülne gyermeket...

2017. ápr. 22. 07:54
 1/7 anonim válasza:
46%
Lehet le kellene fogynod.
2017. ápr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

szerintem rosszul látod a világot

gondolj bele ha te sokakkal csak a pasikról tudsz beszélni, akkor mindketten ilyenek vagytok, tehát nem vagy különb másoktól...

viszont ha tényleg akarsz normálisan társalogni, gondolj bele mennyien lehetnek olyan lányok, mint te...

ezen felül "fiatal nő"-nek titulálod magad, gondolom azt hiszed, mint mindenki a te korodban, hogy "érettebb vagy a korodnál", nem vagy ez megnyugtatlak...ugyanolyan kis butácska lány vagy, mint a többi, csak más szokásokkal és ugyanúgy éretlen, fejlődésre váró gondolataid vannak!

most ezt nem bántásból mondom, csak gondolkodj el ezen...


24F

2017. ápr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam magam semmivel sem fejebbvalónak, úgyanakkor a súlyomról sem ejtettem szót (átlagos, mint azt már kifejtettem). Nem értem kedves utolsó, én nem kezdeményezem a "pasi" témát, egyszerüen én vagyok a delikvens akit folyton ezzel bűntetnek, ha netán szóba elegyedek valakivel, olyan lánnyal még virtuálisan sem találkoztam aki meghazudtolná ezt (DE igen... igazad van abban hogy léthezhet, ezt figyelembe veszem). Az meg hogy nem nevezhetem magam fiatal nőnek... a korosztályom összes tagja annak számít, nem értem a fennakadásod és azt sem hogy mért vagyok ezért lenéző. Végül peddig a "butácska" nem tudom minek szántad, de nagyobb lenézés mint amit szerinted én követtem el, és a kicsinyítés...
2017. ápr. 22. 08:17
 4/7 A kérdező kommentje:
persze, kiemelhetném még az "úgyan olyan" részét is... de ezt legfeljebb tárgyakra használnám, NINCS úgyan olyan
2017. ápr. 22. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesirassal enel a helyedben nem neznem le a tobbi LANYt. (Nem vagy no, lany vagy meg boven)
2017. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
-el (autokorrekt)
2017. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, te meg honnan csöppentél ide? :D
2017. ápr. 22. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!