Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bűnevő vagyok, vagy csak...

Bűnevő vagyok, vagy csak egyszerű lelki szemetes?

Figyelt kérdés

Mióta felkerültem a nagy Pestre dolgozni "vidékről" elkezdtem ismerkedni új barátokat szerezni... Köztük volt 1-2 "normális" akikkel el is lehetett járni buliba, sétálni. De az utóbbi 1,5 évben csak olyan ismerőseim vannak akik depressiosak vagy valami börgermanban szenvednek... Nincs is ezzel baj egy kis odafigyeléssel el is lehet velük lenni, meg ha úgy van el is kell menni értük a pszichiáterükhöz.

Majdnem mindenki hátterét ismerem, rossz gyerekkor, iskolabeli bántalmazások (ugye a gyerekek a leggonoszabb emberek ha cikizésről van szó). Jártam speciál helyen is ahol rengeteg az ilyen ember (12. kerület végén valahol). De mindig ugyan az volt a vége... Jobban vannak eldobnak maguktól. Mikor a legmélyebb sebeket is sikerült előrehozni, kibeszélni ...

Néha igazán letargiába tudnak küldeni ezek, de mégis mikor eltaszítanak maguktól és azt látom hogy újra "rendes, boldog" életet élnek annyit mondok, hogy minden bosszankodás megérte...


25/f


2017. ápr. 22. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ezekben a helyzetekben vagy jó. Szóval nem az vagy, akivel jó együtt viccelődni, hanem, akivel ezeket a problémákat jó megoldani.


De az is tuti benne van, hogy amikor megy valakinek az élete, akkor kevesebb ideje, figyelme marad, viszik a dolgok. Szerintem az fontos, hogy ne sértődj meg, hagyd nyitva az ajtót, te is keresd néha őket. És néha lesznek olyan időszakok, amikor megint egymásra hangolódtok. Ezt idősebbként mondom.

2017. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valami pszichiátriára vajon el lehet menni "ingyen" munkára, hogy beszélgessek ilyen emberekkel? Mert ugye a szakembereknek valamiért nehezebben nyínak meg. Ha ezzel tudnék segíteni egy kicsit az embereknek akkor már nekem máris megérné.
2017. ápr. 22. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!