Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A férfiaknál miért vált...

A férfiaknál miért vált természetessé a nyilvános pisilés?

Figyelt kérdés
Ha van egy szabadtéri rendezvény biztos, hogy a legtöbb férfi nem a toitoi-okat használja, hanem inkább valahol kint pisil. Megértem, hogy nem higiénikus a toitoi, de ezt a férfiaknak ezt a viselkedését már mindenki természetesként kezeli.
2017. ápr. 26. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
hát ez a legtermészetesebb módja a pisilésnek, az, hogy neked a társadalmi nyomás hatására a mellékhelyiségben való pisilés vált természetessé az egy másik kérdés
2017. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Mert nagy sor áll a toitoi előtt. A nagyobb baj ha az utcán a betonra dobja ki, ahelyett hogy keresne egy eldugott fát.
2017. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Így van, én is csak akkor szoktam a természetben pisilni, amikor nem találok normális vécét, vagy ahogy az előző válaszoló is írta: túl hosszú előtte a sor.

De akkor viszont nem fogom vissza magam, inkább ez, minthogy feleslegesen tartsam vissza. Nyilván nem a tömeg előtt csinálom, hanem keresek hozzá egy eldugottabb helyet, ahol lehetőleg nem nagyon vesznek észre, de ha ez megvan, akkor jöhet aminek jönnie kell :D

2017. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gnoomage ***** válasza:
58%
Mert természetes dologról van szó. Elmegy egy bokorhoz, beáll úgy hogy ne mutassa meg a fél világnak a családi ékszert és kiengedi azt amit ki kell... Őseink is így csinálták az idők kezdete óta.
2017. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Mivel, a szabadtéri rendezvények, sörrel járnak. Mint köztudott, a sör folyadék és nem marad bent. A benne lévő alkohol meg lazábbá teszi az embert.
2017. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Mert nekik nem kell szabadda tenni hozza az egesz alfeluket es meg ugyis imadkozni, hogy le ne vizeljek magukat

Plusz nulla feltunessel konnyeden tudnek pisilni

Csak lehuzzak a sliccet valami eldugott helyen, a nadragot sem kell letolni es tudnak allva pisilni

Nekik sokkal egyszerubb

Nekunk meg kb meztelen kene guggolni valahol es ez nem olyan egyszeru meg nem is olyan higienikus

2017. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül nyilvánosság előtt, ha van eldugott hely, akkor oda megyünk, csak akad olyan helyzet, hogy nincs.
2017. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Őszintén szerintem igaz amit a fentiek írnak, de az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy nem csak nekünk de a lányoknak sem ártana gyakoribb pisilési lehetőség.
2017. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Mert természetes dolog.

Én mint csaj szintén inkább választok egy bokrot, mint a toitoit, pedig nem vagyok finnyás, de az egy fertő.

Hidd el, nem a péniszüket akarják lóbálni ahogy én se a holdudvarom mutogatom (mondjuk én megoldom, hogy elbújok), de ha egyszer pisilni kell, akkor pisilni kell :D

A fesztiválról nekem azonnal a részeg emberek ugranak be, akkor meg már nem nagyon vannak gátlások, és oly mindegy, hova pisilsz.

2017. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Az evolúciós során csokkent a férfiak hólyagjának mérete. :D

Gondolok itt arra, hogy 15 éve, vagy még régebben nem lehetett hugyozó pasikat látni a szabadtéri rendezvényeken.

2017. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!