Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk ti mit gondoltok ha egy...

Fiúk ti mit gondoltok ha egy kövér lány eszik az utcán? Vagy esetleg valahol? Ahol más emberek is vannak?

Figyelt kérdés
Nem gondoljatok undorítónak? Stb? Én nem merek az utcán vagy bárhol enni mert úgy érzem leneznek miatta..

2017. ápr. 26. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyan nem vagyok fiú, de én úgy gondolom, hogy valaki azért eszik mert éhes. ez független a testsúlytól. egyébként meg pont lesz*rja mindenki, hogy ki mit csinál, hacsak nem botrányos az adott viselkedés.
2017. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészségére!! Akkor gondolnám csak undorítónak ha visszataszítóan zabálna. Amugy csak nyugodtan. /kivétel az evőverseny vagy a családi banjáz/
2017. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem undorító, mindenkinek szüksége van táplálékra, a kövér csajoknak is :). Akik amúgy - ha jól néznek ki (szép arc, stb.) - lehetnek szexik :D

25/F

2017. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ezzel, az ember lányának enni kell, edd meg nyugodtan azt a hamburgert akár, másokra meg szarni kell nagy ívben, nem ér annyit az egész, hogy ezen izgulj :))))
2017. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az 1-es hez
2017. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy biztos éhes!
2017. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 30. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám biztosan éhes és eszik, mint minden más normális ember. Mindenkinek magánügye, hogy hol és mennyit eszik. Nekem tetszenek a duci nők, szóval plusz jó véleményem lenne annyiban, hogy látszik, Ő elfogadja magát, nem kínozza magát salátákkal, diétával, jön-megy, amit kíván, megeszik, jól érzi magát, kiegyensúlyozott.
2017. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!