Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek érdemes egyedül...

Szerintetek érdemes egyedül is elmennem szórakozó helyekre? ha valaki ismerkedni akar és vissza illeszkedni a társadalomba

Figyelt kérdés
20 f vagyok de nagyon zárkózót úgy éreztem egész gyerek koromban hogy nincs szükségem senkire kialakítottam magam körül egy burkot igazából soha senkivel nem volt komolyabb érzelmi kapcsolatom még anyámmal sem,és igazából barátaim is lehetek volna de valahogy én mindig kihátráltam ha kezdeményeztek velem valamit,csak most már rájöttem hogy nem fenntartható ez a fizikai és lelki elzárkózás mert maga az élet értelme veszik így el,és a testi lelki szükségleteink pokollá változtatják az életünk ha nem teljesülnek,(mivel ennyire antiszociális voltam barátnőm se volt csak prostikhoz jártam illetve néha néha neten is sikerült felszednem valakit pedig nem vagyok ronda magas vagyok és sportos de ha egyszerűen nem látnak nem ismernek akor az semmit se ér) igazából magabiztossággal nincs bajom bármit meg merek csinálni csak nekem ez a társasági élet ismeretlen,
2017. ápr. 26. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár egyedül is elmehetsz, nincs abban semmi rossz. Az ember társasági lény, tehát egymagadban semmiképp nem maradhatsz. Ha nyitottabb leszel a világra, ő is nyitott lesz rád. Ha meg ilyen szépfiú vagy, akkor egy szórakozóhelyen tuti nem lesz gond.
2017. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán... Sőt kéne is! Hajrá! Bár manapság szerintem kevésbé lehet szórakozóhelyen ismerkedni, de ez nyilván klub/bár stb függő.


Ezelőtt 6 éve én is egyedül jártam egy szórakozóhelyre. Aztán egyszer csak ott volt a mostani élettársam. :)


38/N

2017. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!